Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 12 éves vagyok. Es egy honapba...

12 éves vagyok. Es egy honapba elszivok kb 1 szál cigit. Ez baj? Vagylehet tole bajom?

Figyelt kérdés

2016. szept. 29. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

Elindultál a lejtőn...

Csak rajtad áll, hogy irányt váltasz-e.


Ha neked jó, akkor szívjad csak.

Lehet, hogy majd rászoksz, és egyre többet szívsz majd.

Aztán majd nem tudsz, vagy nem akarsz leszokni.

40 évesen majd reszelős lesz a hangod, meg kellemes aroma leng körül.

Később majd akadhatnak problémák a tüdőddel, torkoddal.

Lehet, érszűkületes leszel, és majd levágnak a lábaidból egy-két darabot.

De ekkor már mindegy.


Ha a haverok miatt szívsz, gondolkodj el azon,

ha a haver azt mondja "ha nem szívsz akkor fsz vagy", hogy az valóban jó haverod-e


A nagyapám szívta, meghalt szívrohamban. A másik nagyapám is szívta, meghalt tüdőrákban. Az apám is szívja, még él, de úgy köhög, mint aki mindjárt kiköpi a tüdejét.


Persze, lehet, hogy szívod és semmi bajod nem lesz. Ilyen is van.

2016. szept. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd 30 év múlva itt fogsz sírni, hogy fulladsz és nem tudsz leszokni a bagóról.
2016. szept. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
12 évesen én játszottam nem pedig cigiztem... Bajnak baj, mert nem kéne, bajod lehet tőle, mert még növésben vagy, és ez bezavarhatja a szervezetedet. Mondjuk becsapni se akarlak, havi 1 szál nem árt jobban, mint a kipufogógáz amit nap mint nap beszívsz az út mellett, de inkább hagyd el, ha lehet, mert mindenki fokozatosan szokik rá, a dohányzás pedig nem a legjobb és legegészségesebb módja annak, hogy elköltsd a pénzed. Egy doboz cigi árából el tudsz menni az állatkertbe is, vagy ehetsz egy héten 3x fagyit. Hidd el, nem éri meg.
2016. szept. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, baj, mert hosszútávon árt.
2016. szept. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#1

nem tudom milyen embereket ismersz de én még nem láttam olyat aki azt mondta volna hogy ha nem szívsz fa sz vagy xd


amúgy biztosan nem tesz jót a havi egy szál sem a fejlődő szervezetnek

2016. szept. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia. Ha van eszed ne szokj rá a cigarettára ez jó tanács. Egyébként 13 éves koromról dohányzom és túl vagyok 2 infarktuson, 1 pbay-pass műtéten és 1. szív műtéten.
2016. szept. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Le kéne szoknod.
2019. ápr. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!