Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a véleményetek az Elektromo...

Mi a véleményetek az Elektromos cigiről? Tud segíteni a leszokásban?

Figyelt kérdés
Tudnak nekem valaki információval szolgálni az e cigivel kapcsolatban? Folyamatos használata segít a leszokásban? Havonta mennyit költ rá az ember? Olcsóbb e mint a folyamatos cigaretta vásárlás? Elsősorban olyanok véleménye érdekelne, akik használják. Nektek segített? Ha igen, beszerezni honnan a legjobb? A válaszaitokat előre köszönöm!

2016. okt. 13. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kb masfel honapja hasznalom, azota 1-2 doboz cigit vettem csak, hetvegen azt is szoktam szivni. A nikotinos liquid miatt nincs elvonasi tunet, csak az elejen kell megszokni hogy kicsit masabb szivni mint a sima cigit.

Fontos hogy elsore ne a legolcsobb keszuleket vedd mert hamar elmegy a kedved az egesztol. Joyetech ego aio tokeletes kezdesnek 10ezer korul lehet kapni, kethetente kell cserelni a porlasztot de azon kivul csak liquidet kell venni bele. Nekem havi 7-8ezerbe van a ket porlaszto kulfoldrol rendelve+folyadek.

A liquid nikotintartalma alapjan 3 erossegu van, ezt idovel tudod csokkenteni, elsore 12est vettem de eros volt ugyhogy maradok a hatosnal.

2016. okt. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én két és fél éve használom, havi 20 dobozról nevetve szoktam át. Ha ma valaki olcsón át akar térni e-cigire, és nem buzul rá a dologra, nem vesz meg minden kütyüt hobbiból, akkor a költségei a következőek.


Egy minőségi e-cigi: 10 ezer forinttól. Ego AIO olcsó és jó választás.


Ennek az AIO-nak a fenntartási költsége a porlasztó cseréje. Egy darab 700 forint, és kéthetente illik cserélni.


Nikotinos folyadék: ha készen veszed, drágább, mintha magad csinálod. Én magam csinálom. A 12 mg/ml-es nikotinos alapfolyadék literje 15-18 rugó, egy évre másfél liter kell nekem. Ehhez kell még aroma. Nem vagyok nagy ízvadász, 5-6 egyszerű, dohányos jellegűt használok, ez még 7-8 ezer forint, és kitartanak egy évig.


Az AIO akksija egy évig biztosan kihúzza, számoljunk évi egy AIO-val. Összesen egy évre:


10.000 + 24*700 + 1,5*15.000 + 8.000, az felkerekítve 60 ezer, azaz havi 5 rugó. Ami nincs öt doboz cigi.


Beszerezni mindent online.

2016. okt. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Segít a leszokásban, nekem napi 2 doboz volt az alap. Már 6 éve elektromos cigizek. 6mg/ml-es likvidet szívok. Lényeg, hogy jó készüléket és kazánt vegyél. Olcsóbb jóval, főleg, ha az ember magának keveri a likvidet, így egy 6mg/ml erősségű folyadék kb. 35Ft/ml árban jön ki. Napi átlag 5ml-es fogyasztással (ami kb. 1.5 doboznak felel meg kb. 12W mellett szájból tüdőre szívva) havi 6-8 eFt. Egy jobb készülék egy jó kazánnal pl.: eVIC VTC mini + Ubertoot építhető kazán. (ez így kb. 35eFt körül van , de örök élet)

2016. okt. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!