Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Igyekszem tudatosan élni és...

Igyekszem tudatosan élni és odafigyelni egészségemre, viszont hosszú évek óta nagyon érdekel a cigaretta kipróbálása, mit tegyek? 23L

Figyelt kérdés

Tudnotok kell, hogy komoly mértékben igyekszem odafigyelni egészségemre, a helyes táplálkozásra, illetve kosárlaba edzésekre járok hetente háromszor, úszni pedig 2 hetente. Rengeteg zöldséget eszem, gyümölcsöt, halat és csirkét.


Viszont az az igazság, már hosszú évek óta foglalkoztat a cigaretta kipróbálása. Eddig mindig vissza tudtam fogni magam, de az utóbbi 2 hónapban már egyre nehezebben megy ez nekem. Főleg, hogy 1 hete láttam egy filmet, aminek az volt a cime, hogy "Inherent Vice". Láttam egy jelenetet, amiben Katherine Waterston dohányzott és közben teljesen meztelen volt, láthattuk testének minden részét. Akkor, abban a pillanatban, azt éreztem, ez meseszép és én is szeretném kipróbálni!



Tegnap találkoztam legjobb barátnőmmel, aki dohányzik, de mielőtt találkoztam vele, elmentem egy Nemzeti Dohánybolt-ba, ahol külön kértem az eladó lányt, adja nekem a lehető leggyengébb cigarettát, ami ideális lenne nekem, egy kezdőnek. Az volt a tervem, hogy a barátnőmmel közösen fogok dohányozni, mert a hangulat tökéletes volt hozzá és segíteni is tudott volna nekem, hogyan kell helyesen cigizni. Nagyon erős volt a kísértés, amikor ő ott dohányzott mellett, de végül nem említettem neki a dolgot.



Tudom, hogy a dohányzás súlyosan roncsolja egészségem, tudom, hogy rá lehet szokni, de ez az én felelősségem és már felnőtt nő vagyok. Már otthonról is elköltöztem 1 éve, tehát a szüleimnek sem kell tudni róla. A doboz, amit vásároltam tegnap, itt van velem, de nem tudom, mi lenne a helyes lépés és félek.


Mit javasoltok? Nagyon szorongok, mert kívánom a dolgot, ugyanakkor félek, hogy rászokhatok.


2016. okt. 20. 11:58
1 2
 1/18 anonim válasza:
74%
Egyszerű. Gyújts rá, és küldj képet ahogyan meztelenül dohányzol.
2016. okt. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

A kipróbálástól még nem fogsz rászokni, remélhetőleg

végleg el is megy a kedved tőle. Mert, ha jól csinálod,

a füstöt, leszívod rendesen tüdőre, biztos vagyok benne,

hogy kifejezetten rosszul leszel.

2016. okt. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Az se baj, ha a barátnőddel ketten csináljátok a képet.
2016. okt. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ne szokj rá.
2016. okt. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Probald ki, ha ennyire vagysz ra! Valoszinuleg nem fogsz raszokni, tekintettel arra, hogy ennyire odzkodsz is tole!

Annyira kiabrandito, ha valakinek a kezen vagy arcan, leheleten erezni lehet a budos cigi szagot. Mar nem "divat" manapsag a dohanyzas.

2016. okt. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Eldöntöttem, hogy mit fogok tenni. Lesz, ami lesz, a mai nap, vagy holnap kipóbálom a cigarettát. Mindenképpen szeretném átélni a dolgot legalább egyszer, nekem ez Bakancslista ügy.


Kérdésem a következő: tegnap, amikor direkt kértem az eladó lányt, hogy kezdőknek valót adjon nekem, ő azt javasolta, legyen az Ezüst Marlboro az első választásom, végül ez volt az a doboz, amit megvásároltam. Esetleg tudtok javasolni olyan cigit, ami alkalmasabb egy kezdő számára?

2016. okt. 20. 12:53
 7/18 anonim válasza:
100%
Nemcsak aranymarbi van, hanem már ezüst is? Nofene. Ha a csajszi azt mondta, akkor biztos.
2016. okt. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tanácsolnám hamár rágyujtasz vegyél piát is mellé és rúgj be
2016. okt. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%
Csak a pucér képedet ne felejtsd el feltölteni ide. Köszi.
2016. okt. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
78%

Na, csak megjöttél. Már hiányoztál nagyon.


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__dohanyzas__8061888-b..


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__dohanyzas__7815275-m..


Te egy sérült ember vagy egy furcsa kényszerképzettel, akinek elsősorban pszichiáterre lenne szüksége. Vagy arra, hogy végre megvegye azt a k..va doboz cigit, elszívja, és túlessen ezen az egészen. De úgy sejtem, ehelyett még 2038-ban is itt fogod kiírni magadból a roggyant elméd zavaros fantáziáit 695-ödjére is, csak a kérdésed végén 45N szerepel majd.

2016. okt. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!