Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen cigit szivnál Arany...

Milyen cigit szivnál Arany Marlboro helyett? Hasonló minöség és feeling, alacsonyabb ár.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már lassan az egekben a cigik ára, érdeklne hogy milyen alternativát javasoltok Arany Marlboro helyett, ami minőségben is és 'erőben' is hasonló? És az ára persze valamivel alacsonyabb.

Köszi hogy benéztetek ;)



2016. okt. 28. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ugyan olyat szeretnél akkor szerintem töltsd,és arany marlboro dohánnyal. Én kipróbáltam amikor volt nálam dobozos arany marlbi is meg töltött is,és szinte teljesen ugyan az. Ha nem rögtön egymás után szívtam volna a 2 slukkot akkor nem is tűnik fel a különbség. Egyébként dobozosból talán a világoskék philip morrist tudnám ajánlani,az elég jó :D
2016. okt. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha azt szertnéd, hogy olcsóbb legyen, akkor töltsed, mert a cigi árak nagyon egyformák csak max 100-200 forint eltérés van. Én arany marlboro helyett arany davidoff-ot szívtam, (1060ft) az olcsóbb a marlbinál. Vagy vehetsz kék Austin cigit az a legolcsóbb 900forint körül, és kb olyan erős mint az arany marlboro.
2016. okt. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én Szlovákiában fogok cigit venni, 2,7-3 euró még mindig jobb, mint az 1100 forint.
2016. okt. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szóval kék Austin, világoskék Philip Morris vagy arany Davidoff, köszönöm :) A töltés még nem az én világom, és hajlandó vagyok egy kicsit lejebb adni a Marlborotól, de csak egy kicsit :P Azért kérdeztem hogy mi az ami nagyon nagyon hasonló.

A Szlovákia sem rossz ötlet, de csak cigiért a benzin miatt nem éri meg lemennem, esetleg ha épp más dolgom is lenne arra.

2016. okt. 29. 01:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Kék szofi. Egy ezres.
2016. okt. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Piros Lucky Strike a kedvencem.
2021. jan. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!