Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nem vagyok rászokva a cigire,...

Nem vagyok rászokva a cigire, csak néha szívok, tudom mindenhogy káros de mit gondoltok mennyire? :/

Figyelt kérdés
Nem dohányzok nincs is nálam cigi ,max ha buliba megyek. (Ez azt jelenti h egy év alatt max 7x ha cigiztem) Olyankor piros malbit vagy djarum blacket veszek. Mit gondoltok ez is nagyon káros v ez egyáltalán nem vészes? :D

2016. nov. 1. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól még semmi bajod nem lesz. Persze, mondják, hogy passzívan, vagy csak néha szívva károsabb, mint aktívan. Igazából rövidtávon nem káros annyira, mint évtizedeken át. Ha jól esik, szívd el nyugodtan, csak ne szokj rá! ;)
2016. nov. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem veszes, bar az emberek jelentos resze ugy kezdi mint te. Max 7 cigi egy ev alatt, ami nehezen is hiheto, mivel abban az esetben nem is igazan esne jol. Max 2 szal cigi egy heten, mivel nem szoktam ra, barmikor leteszem. 10 szal cigi egy heten, mivel nem szoktam ra siman leteszem. Aztan majd minden nap cigizel azt veszed eszre, bar nem sokat, mert meg mindig nem szoktal ra. Aztan majd minden nap elszivsz 10-et de meg mindig azt hiszed nem szoktal ra, majd rajossz, hogy hoppa minden nap cigizel, majd leteszed par napra, hogy bebizonyitsd magadnak, hogy nem szoktal ra. Hoppa, megkivanod a cigit, majd veszel megegyet.


Na nem huzom tovabb, amit irtam sajat tapasztalatbol irtam.


Ja es en is mondtam 1-2 embernek, hogy en nem szoktam ra, csak 1-2 alkalommal szivok egy evben, holott tudtam, hogy ez nem is igaz, de ezt inkabb magam miatt mondtam, hogy en nem fogok raszokni, es igen, tartani fogom magam ehhez az 1-2 szalhoz idonkent.


Egyebkent sikerult letennem.

2016. nov. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen mindenki így kezdi.

Nem vagyok rászokva.

Aztán meg , bármikor abba tudnám hagyni.

Végül pedig bármikor letudnék szokni , de olyan jól esik.

2016. nov. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kevésbé káros mintha gyakrabban gyújtanál rá.
2016. nov. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) a max 7 cigit ugy értettem h az elmult egy évben kb annyiszor ha gyujtottam rá v szívtam bele cigibe. És én tényleg nem vagyok rászokva mert fel se merül h le kéne tennem mert 12 hónap/7szál cigi az nem az a kategoria legalábbis szerintem. Egyedül pedig meg sem kívánom a minden napokban.
2016. nov. 1. 22:04
 6/9 A kérdező kommentje:
*és fel se merül h le kéne tennem (mert nincs mit komolyan nem vagyok függő sztem nem is tudnék az lenni de ez mindegy)
2016. nov. 1. 22:06
 7/9 anonim ***** válasza:
De ha mar egyszer eljutsz odaig, hogy beleszivsz, mar csak ido kerdese, hogy gyakoribb legyen sajnos.
2016. nov. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért veszel egy 2000 forintos Djarumot, hogy aztán elszívj belőle egy szálat? Not bad.

Vagy 2 évig szívsz egy doboz cigit? :D De hát egy idő után már szar.


Amúgy ennyi még egyáltalán nem káros, de úgyis több lesz belőle.

2016. nov. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem az számít hogy mennyit szívsz. Hanem az hogy mennyi ideig csinálod.(Itt az évekre gondolok)
2016. nov. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!