Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szorongásom lehet dohányzásról...

Szorongásom lehet dohányzásról való leszokás miatt?

Figyelt kérdés
Több mint 1 éve nem dohányzom,elektromos cigit szívok nikotinosat,de úgy érzem nem elég.Ideges,feszült vagyok,csúnyán válaszolok ha valaki értetlen, és a legjobb az egészben hogy már a munkahelyemen a vevők is észre veszik rajtam.Most akkor mi legyen?Eddig nem is gondoltam a cigire,de már ost napok óta a fejemben van hogy veszek 1 dobozzal.Köszi a válaszokat!

2016. nov. 11. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Természetesen lehet, de akkor is valami más alternatívát kellene válasz és nem a visszaszokást a dohányzásra. Vehetnél esetleg erősebb e-liquidet...
2016. nov. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincs sajnos erősebb 18 mg a legerősebb,pár hónapja kivonták a 24 mg-at ,azzal nem volt semmi bajom.
2016. nov. 11. 14:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, a cigi az ellazító, szorongás oldó. De ha több mint egy éve nem szívod, és csak most jelentkeztek az elvonási tünetek? Próbálj meg valami stressz oldó technikát, relaxálást, vagy enyhe szorongás oldót. (Vény nélkül kaphatót.) Szedjél sok B-vitamint!
2016. nov. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!