Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit éreztétek az első szál...

Mit éreztétek az első szál cigi el szívása után?

Figyelt kérdés

Ugy ertem h kohogtetek utánna? Vagy majdnem megfulladtatok ez elso slukknal? Ki szeretnem probalani es nem akarok olyan valszokat h ne szokj ra mert karos.. Tudom h az... Nem szeretnek ra szokni... Es mennyi az esélye h befulladok tole? (Asztma) mert anyuek lancdohanyosok meg a csaldba mindenki szinte.. Es velük vagyok mikor cigiznek zárt térben es nem volt bajom...

Koszi elore is 18/l



2016. nov. 15. 15:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nos én azért egy kicsit mégiscsak szeretnék rávilágítani arra, hogy mivel már 18 vagy, már biztos vagy azon az értelmi szinten, hogy tudd az akarat nem mindig erősebb a káros szenvedélyeknél, illetve, hogy a rászokáshoz (nem csak cigaretta esetében) elég 1x is kipróbálni. Gondolom nem újdonág és nem is érdekel téged. Na de az, hogy az EGÉSZ család szinte láncdohányos, és te kijelented, hogy nem fogsz rászokni... hát erős kérdőjelek gyülemlettek fel bennem. 18 évesen, ráadásul asztmás meg lány; egy csöppet lehetne több eszed, ha már minden nap szagolgatod, nem elég rossz ? Pont, hogy az asztmád miatt kellene leszoknia az egész környezetednek, mert többet ártanak vele neked, mint maguknak.
2016. nov. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 AwfulFLo ***** válasza:
73%
Én kb egy éve próbáltam 15/F ,elsőtől még tuti nem szoksz rá ,még ha 1 doboz cigit elszívsz akkor sem.Én pont annál semmit nem éreztem ,inkább most érzem ,h erős mert én nem szoktam rá. :D Azért mert anyudék azok neked még nem kell annak lenned! Nem fulladsz bele ne szívj bele úgy mint egy idegbeteg.
2016. nov. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Van rá esély.
2016. nov. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
61%
18 eves vagy ne adj masok velemenyere szard le ki mit gondol! Probald ki egyszer elsz ne azt nezd, hogy mas mit gondol. Ha te akarod es szeretned akkor szivj el egy cigit. Nem halsz bele. En sem cigizem, csak ritkan ragyujtok egy szallra,de az 2-3 havonta 1x. Amikor ideges vagy ,vagy szomoru hidd el jot tesz. 16L
2016. nov. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Csak szédültem mint állat, érdekes, de kellemesen érdekes volt.

(kb. napi 4 szálat szívok, 1 éve dohányzom).


De azért asztmásként tényleg nem kéne.

2016. nov. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Gyenge cigivel kezdtem, simán le tudtam tüdőzni, és ami a legfurább volt, hogy ízlett(valami erdeigyümölcsös volt, a márkájára nem emlékszem). Eleinte szédülni fogsz tőle a CO miatt.


Arra figyelj, hogy megeshet, hogy mégis rászoksz, én sem akartam, de az első szálat annyira élveztem, hogy azóta is függő vagyok. Voltak kísérletek a leszokásra, de már a legelső(4 nap után, a 2. doboz végén) is befuccsolt, mert egyszerűen élveztem meggyújtani, a füstöt beszívni majd kifújni. Ez azóta sem változott. Szóval csak óvatosan!


Mi kint cigizünk, nem füstölünk-bűzölünk vele odabent. Ilyen hideg időben szoktunk a kazánházba menni, ami teljesen különáll a lakásunktól.

2016. dec. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Milyen volt, ha volt?
2017. jún. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
utolso valszolo.. cigeztem 4 napig.. hasznavehetetlennek iteltem meg.. elkezdtem mert "jajj stressz igy ugy amugy.. a cigi majd jo lesz a banataimra.. aha a nagy lokukit.. nem ert semmit.. igy hat nem folytattam
2017. jún. 28. 14:21
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Kéredező! Ezek szerint neked ku*va nagy szerencséd volt, hogy nem tudtad becsapni vele magad.:)
2017. jún. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%

És mit éreztél? Szédültél, köhögtél, vagy mint rutinos passzív dohányos, semmit?

Letüdőzted?

És 4 nap alatt mennyit?

2017. júl. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!