Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tiszta fű vagy bolti cigi?

Tiszta fű vagy bolti cigi?

Figyelt kérdés
Baratnom multkor fuvet szivott, es amikor ezt megtudtam rogton megtultottam neki hogy tovabb szivja. Am utana neztem, es elvileg a tiszta fu (mert azt szivott) sokkal jobb mint a bolti cigi. Ez mennyire igaz, es akkor szerintetek jogosan tiltottam el tole vagy nem lenne semmi baja?

2016. dec. 1. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
A tiszta fű kevésbé káros, mint a dohány, de ha tisztán szívja, az durva. Dohánnyal keverem én is, de vaporizátorral jobb lenne.
2016. dec. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%
Én úgy tudom, hogy a fű is káros, de az másra hat. Pl. a cigitől nagyobb eséllyel kapsz tüdőrákot, a fűtől meg másmilyen rákod lehet kapni. Én így hallottam.
2016. dec. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%

Eltekintve a karos nem karos résztől, én a barátnőd helyében otthagytalak volna, ha barmitol is probalnal eltiltani. Az o élete, az o dontesei. Beszelni beszelhetsz vele, h ez teged zavar, es próbáljon változtatni rajta, de egy kapcsolatban szerintem nem az a lenyeg h megvaltoztassuk egymast. Megszoksz vagy megszoksz, én ezt vallom. Engem ne korlatozzon a párom, ha belátom az érveit, es én is szeretnek bármin változtatni, akkor oke.

De az hogy tiltás... Nekem kiakasztó.

(sajat vélemény, nem kell velem egyet erteni, csak gondoltam egy masik szemszögből is vizsgalhatod a kérdést)


20/l

Bp.

2016. dec. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
*megszoksz vagy megszöksz (elfelejtettem az ékezeteket, de itt a leglényegesebb, Bocsi :D)
2016. dec. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20%
Én a "leszoksz, vagy leszopsz"-t jobban élvezném.:D
2016. dec. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Egyik rosszabb, mint a másik.
2016. dec. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%

Nem jogosan tiltottad el, mert ki vagy te, hogy rendelkezz az élete felett és megtilts neki bármit is?

Nálam egy ilyen kijelentés után rögtön repültél volna.

2016. dec. 9. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!