Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehet, hogy meg akartak...

Lehet, hogy meg akartak ismerni? BŐVEBBEN LENT!

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm adott egy szál töltött cigit,ami véleményem szerint át volt itatva patkányméreggel.Tudniillik,mi régebben nem voltunk jóba,és tudom,hogy nem szerettük egymást.Amikor elszívtam,akkor úgy éreztem,hogy ki voltam teljesen száradva,és kicsit rosszul is voltam tőle(Nem,nem füves,és nem is Herbálos cigi). Valahogy ki lehetne ezt deríteni?
2016. dec. 2. 01:21
 1/6 anonim válasza:
38%
Uhh mekkora otlet patkanymerges cigi.. Ezt kiprobalom en is
2016. dec. 2. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
48%
Megakartak mérgezni vagy meg akartalak ismerni? Szerintem elírtad magát a kérdést. Amúgy nem hinném hogy utólag ki lehet deríteni, talán abban az esetben ha továbbra is fennáll a rosszullét és elmész orvoshoz. Esetleg megvan még a cigi csikk? de amúgy egy költői kérdés! Mi a fenének állsz szóba olyannal akivel utáljátok egymást?
2016. dec. 2. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
A töltött cigi csikkjével menj a rendőrségre, ha mérgezésre gyanakszol, ott mindjárt fel is jelentheted az ismerősödet.
2016. dec. 2. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Pszichiátrián foglalkoznak ezzel.
2016. dec. 2. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mérgeznit akartam írni :)
2016. dec. 2. 22:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Pszichiátriát ajánlom én is üldözési mánia miatt.
2016. dec. 9. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!