Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan álljam meg, hogy ne...

Hogyan álljam meg, hogy ne gyújtsak rá?

Figyelt kérdés
Ma van 15. napja hogy nem gyújtottam rá, eddig egész jól bírtam de most valamiért hirtelen rám jött a késztetés hogy el kell szívnom egy szálat. Már majdnem indultam csinálni a cigit, de aztán észbe kaptam. Egyszerűen nem bírom, egy órája csak azon kattogok hogy milyen jó lenne letüdőzni és kifújni a füstöt. :'( Mit tegyek az ilyen hirtelen előjövő késztetések ellen?
2016. dec. 3. 23:16
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
"Mit tegyek az ilyen hirtelen előjövő késztetések ellen?" Kérdezd meg magadtol, hogy mit AKARSZ????? leszokni vagy tovább rongálni a magad és környezetedet? (És itt az AKARSZ szon van a hangsuly!)
2016. dec. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Le akarok szokni, de nem bírom! :'( Tényleg nagyon jól esne most egy szál.
2016. dec. 3. 23:27
 3/8 anonim ***** válasza:
NE gyujts ra kerlek, ne legyel olyan gyenge,mint en, aki szinten egy eleg jol indulo leszokas utan persze ujra ragyujtottam!
2016. dec. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Adamka1119 válasza:
Ragozz inkabb csinalsz valamit de nem is karos.
2016. dec. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ha ez segít, akkor elárulom, hogy én 4 hónap nem-dohányzás után gyújtottam rá, azt várva, hogy mekkora kielégülés lesz. Nos, nem volt az, sôt, szar volt. Persze ezután sikerült visszaszoknom, de azóta is bánom, és irigylem az akkori nem-dohányzó önmagamat. Kitartás!
2016. dec. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Most már meg tudom állni.
2016. dec. 4. 00:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Grat!
2016. dec. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A cigi egy káros dolog. És azért káros főleg, mert arra készteti az embert, hogy sokszor dohányozzon. És ha sok kis mennyiség összeadódik, akkor 20-30 év után kialakulhat egy tüdőrák, ami nem jön túl jól, amikor már vannak gyerekeid, és esetleg a kisunoka is megtudja, hogy a papa haldoklik a tüdőrákban. Szokj le, egy cigaretta sem ér ennyit. most még úgy sokan úgy érzik, hogy nyeregben vannak, mert fiatalok, meg minden szuper, de idősebb korban már mindenki bánja hogy rászokott.
2016. dec. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!