Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 8 hónapja nem dohányzom,12...

8 hónapja nem dohányzom,12 kilót szedtem fel, pedig sportolok hetente többször. Mi segíthetne a fogyásban? 176 cm/79 kg vagyok most, bár sokan mondják nem látványos.

Figyelt kérdés

Ti jártatok hasonlóképpen? Minden tanácsot szívesen fogadok. Orvosilag nincs bajom.


29év/nő



2016. dec. 18. 13:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű, akkor hízik az ember ha többet eszik, mint amennyi energiát eléget. Oda kell figyelni evésre is. Az nem lehet, hogy a dohányzással felszabadult űrt evéssel, nassolással töltöd ki? Ráadásul nem írtad le, hogy mit sportolsz így pedig nehéz megállapítani, hogy jó-e bármire is.
2016. dec. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szobabiciklizek és jóga gyakorlatokat végzek. Az igaz, hogy nyáron több édességet ettem, de pár hete igyekszem visszafogni a hűtőfosztogatást. Mondjuk most stagnál a súlyom, egy ideje nem ment feljebb, már ennek is örülök. Most elektromos cigivel próbálkozom.
2016. dec. 18. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!