Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 4. napja nem dohányzom hogy...

4. napja nem dohányzom hogy hogy nincsenek elvonási tüneteim?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Félre értés ne essen örülök,neki csak kérdezem,hogy vajon ez mitől lehet? soha nem is bírtam 4 napig cigaretta nélkül..a rekordom 2 és fél nap volt..most már 4.napja nem dohányzom de nem is kívánom ..érzem,hogy jobb a légzésem pl.az ízeket jobban érzem jobban esik az étel de mondom,nincs semmi elvonási tünet még nyugodtabb is vagyok..szerintetek ez mitől lehet? oh és semmiképp sem szeretnék dohányozni..:) csak kíváncsi vagyok véleményekre köszönöm



2019. jún. 22. 10:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehet jobban viseled az elvonási tüneteket vagy nem voltál már annyira rászokva.
2019. jún. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mert fejben eldöntötted, hogy le szeretnéd tenni, ez a legfontosabb.

Kitartást! Néha lesznek napjaid, amikor nagyon kívánni fogod, ha olyankor ellenállsz, akkor nyertél! Amúgy hány éves vagy, és mióta dohányoztál?

2019. jún. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
26 éves lány vagyok :) és 7 éve dohányoztam de mondom már nem szeretnék sőt pl.egy ideje mikor mondjuk nem cigiztem de más igen a füst zavart büdösnek találtam..érdekes pedig nagy bagós voltam de ujabban egyre jobban nem..és nem is szeretnék
2019. jún. 22. 12:36
 4/12 anonim ***** válasza:
Majd négy év mulva mond el ezt. Ha most ezen agyalsz akkor még nagyon ott van hogy vissza szoksz.
2019. jún. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nem nem szeretnék :) de jogos hosszabb idő után lehet ezt elmondani ..de akkor is jó ez most nekem :)
2019. jún. 22. 13:39
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig időszakosan cigizek, de akkor mindig rá is szokok. Az elején pár szálat szívok naponta, aztán ez felmegy 8-10-re, érzem hogy kialakul a függőség, reggel az első gondolatom ahogy kinyitom a szemem, hogy cigi kell. Aztán amikor egy ideje dohányzom már, elkezdem érezni hogy rosszabb a tüdőkapacitásom, köhögök is néha, aztán egyik pillanatról a másikra abba tudom hagyni, és van hogy hetekig, hónapokig nem gyújtok rá. Az elején néha van késztetés hogy rágyújtsak, ez 1 tart max, de teljesen a lelki állapotomtól és az akaraterőmtől függ minden. Ha van mit csinálnom és jól érzem magam, akkor eszembe se jut, csak sajnos az utóbbi években sokszor nincs így, ezért bánatomban mindig elkezem újra.
2019. jún. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
Nem lehet hogy többet szívtál mint szoktál és a szervezet megundorodott tőle? Én 4 éves koromig imádtam a gesztenyepürét, aztán kilógtam a konyhába és nagyon bezabáltam. Azóta a szagát sem birom. Pedig már 28 vagyok.
2019. jún. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#7 én ugyanígy vagyok a nokedlivel :D 12 évesen rosszul lettem tőle, azóta ránézni se bírok... ehh
2019. jún. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én a pálinkával...
2019. jún. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
#9 azt gyógyítani kell. :D
2019. jún. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!