Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi a menete a HPV szűrésnek...

Mi a menete a HPV szűrésnek férfiaknál? Tudnátok ajánlani normális (! ) szakorvost a vizsgálathoz, akire nem kell éveket várni?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy volt páromnál hpv-t diagnosztizáltak és elképzelhető, hogy elkaptam. Tudom, hogy kicsi az esélye, hogy még hordozom, de ismerkedek egy másik nővel és nem szeretném, ha ebből kellemetlensége származna. Eddig jártam bőrgyógyásznál (nem csinál ilyet), urológiai szakrendelésen (nincs hozzá eszközük), urológiai magánrendelésen (szeged mikrobiológiát javasolta, de ott nem vesznek mintát csak visgálják azokat). Szóval rendesen kifogytam az ötletekből. Tudna esetleg valaki olyan orvost ajánlani Szegeden és környékén, akit érdemes lehet ilyennel megkeresni?

26/F



2019. nov. 11. 18:14
 1/3 anonymousreview60 ***** válasza:

Google: Szeged HPV -> [link]

Bemenés, fizetés, vérvétel, 4 héten belül eredmény.

Javaslom a Gardasil-9 oltássorozatot. 3*33.000 Ft.

2019. nov. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

Bocsánat, most offolok, és teljesen jogos, ha lepontoztok 0%-ra, de egyszerűen nem bírom magamban tartani: "elképzelhető, hogy elkaptam" - arra gondoltál-e már, hogy elképzelhető, hogy ő kapta el tőled, és nem fordítva?

De hogy valami értelme is legyen annak, hogy növelem a hozzászólások számát: STD szakrendelést érdemes ezzel pasiként megkeresni.

2019. nov. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tisztelt 2-es!

Ha figyelmesen elolvasod, akkor látod, hogy már csak "volt párom". Ha a penge logikádat is hozzáteszed, akkor ki tudod sakkozni, hogy valósznűleg miért lett vége a dolognak (segítek, nem én léptem félre...). Bármennyire is sérti bárkinek az önérzetét(/önérzeted)...

Az elképzelhető, hogy elkaptam, pedig arra vonatkozik, hogy már nem voltunk együtt, amikor ez kiderült...

2019. nov. 12. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!