Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Most adom be leszázalékolási...

Most adom be leszázalékolási kérelmem és az orvosi papirokat. Csak azt nem tudom hogy "jelentéktelennek"számitót is csatoljam ami 5-6 éves, vagy csak mindenből az utólsót?

Figyelt kérdés
2010. júl. 29. 17:59
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
35 vagyok, 30 évesen százalékoltak le, gerincvelő gyulladásból visszamaradt féloldali bénultság, cukorbetegség, pajzsmirigybetegség, és több, 4irányú gerincsérv :(Ezek ellenére "40" %-ban csökkent munkaképességű vagyok, ez fix havi 27ezer Ft, és 2évente visszahívnak. Ha van egyéb kérdésed, tedd fel nyugodtan, igyekszem válaszolni, amire tudok
2010. aug. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom ,hogy ilyen fiatalon ennyi betegséged van.Én 45 vagyok 31 év munkaviszonnyal de szerintem nem sok esélyem van.Én megelégednék a 40%-kal is,mert még szeretnék dolgozni de a 8-10órát már nem birom varrodába vasalóként.Köszi hogy irsz!
2010. aug. 1. 21:35
 13/25 anonim ***** válasza:

Én nem akartam beadni, küszködtem 2 évig bottal, kerettel, stb. Kézzel-lábbal küzdöttem: én nem vagyok, nem lehet rokkant ilyen fiatalon :( De a háziorvos azt mondta, ha az akkor 2 éves gyerekemet még fel akarom nevelni, akkor higgadjak le, pihenjek, és a maradék erőmet szenteljem neki. Ő adta be a papírokat is. Ennek ellenére még 1 évig nem vette igénybe, hiába állapították meg, de sajnos igaza volt, most áprilistól ott tartok, hogy 4 órában sem tudok dolgozni, elviszem a kicsit az oviba, hazajövök, és fekhetek is le. Nem egyszerű.

Milyen betegségekkel adnád be a papírodat? Később lesz egy kis időm, megkeresem azt az oldalt, ahol leírják, miket, és milyen stádiumban számítanak be.

2010. aug. 2. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Sok kissebb dolog van:méh eltávolitás,gerinc sérvek-főleg -e miatt nem birok állni,kezdődő depresszió,munkahelyi asztma,köhögéskor vizelet csepegés,a szivemmel is van vmi kardiológiára most megyek.Az orvosi papirokat majd akkor kell vinnem ha behivnak ,ugye?Üdv!
2010. aug. 2. 08:45
 15/25 anonim ***** válasza:

Ja, asztmás vagyok én is :) Már annyi van, hogy felét kifelejtem...

Igen, akkor kell vinni, először a házidokinak, ő megírja a több oldalas beutalót, azt beadod, és amikor hívnak, időpontra, akkor kell vinni mindent. Nyíregyen először beveszi a papírokat, majd ha átolvasta, akkor hívnak be személy szerint.

Szerintem nem veszít senki, ha beteg, és beadja, a lényeg, hogy ne hagyd magad. Nem kell agresszió, de azért ne is nyomjanak el, kérd ki, hogy válaszolhass rendesen a kérdésekre.

2010. aug. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Az első hozzászóló vagyok.

Van már valami fejlemény?????

Én tegnap kaptam meg a határozatot, maradt a 40%, de azt is írták, hogy fokozott betegség tudatom van, és rosszabbodás nem állt be az állapotomban. Igaz, hogy ott volt nála az utolsó papírom, hogy stabilizációs műtétre várok, ami két hét múlva lesz(bár az időpont az most derült ki).

Nem tudom, és nem is értem, hogy eddig sima gerincsérv műtéteim voltak (3), most meg lemerevítik a csigolyáimat, akkor mi ez, ha nem állapotrosszabbodás. Akkor lenne csak az, ha tolószékben ülnék????

Jelezzél légyszi, ha van valami történés!!!!

2010. aug. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Köszi,hogy irtál.Szeptember 2-re van időpont a felülvizsgálatra,addig még lehet idegeskedni.mindig van valami,az unoka öcsém meghalt felakasztotta magát 29 évesen,most ez is kikészit.Majd irok,jó egészséget neked.
2010. aug. 13. 13:05
 18/25 anonim ***** válasza:

Sajnálom a történteket. Remélem nem tartasz tolakodónak, de nem Attilának hívták az unokatesódat?

Abból a szempontból jó a másodika, hogy addig még lehetnek papírjaid!

2010. aug. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Nem Attilának hivták.
2010. aug. 13. 21:39
 20/25 anonim válasza:
Aki a nyíregyiről beszélt, szeretném megkérdezni tőle, hogy mikor volt bizottság előtt, ez első alkalom volt, vagy felülvizsgálatra kellett menni?
2010. szept. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!