Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az alabbiakban közöltekre...

Az alabbiakban közöltekre tudtok elfogadható, logikus valasz adni?

Figyelt kérdés

A felesegemnek 4 eve amputaltak a labat,combközeptől,azóta művegtagot hasznal,bar iszonyú nehez benne közlekedi.Mos újat kell feíratni melyhez a következő procedurat kell elvegezni.


Egy bizottsag,mely all egy reumatológus főorvosból,gyógytornaszból,műszereszből allapítja meg annak szüksegesseget,tehat dönt,hogy valóban indokolt a művegtag hasznalata,vagy sem?!


Ezt követően az OEP szakembere kijön a lakasra es megnezi,felülbiralja a bizottsag velemenyet,es teszi ra az i-re a pontot!


Nem ertem,hogy akik ezt a rendeletet hoztak,mifele rakomany van a fejükben agyvelő helyett?!Egyaltan kepesek e a gondolkodasra,mint olyanra?!


2010. aug. 5. 12:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A miértjére sajnos nem tudom a választ, de nekem is van olyan ismerősöm, akinek a fia születés közbeni oxigénhiány miatt középsúlyos értelmi fogyatékos és minden évben kell menniük a bizottság elé, hogy jogosult-e az emelt családira és lehet-e továbbra is ő a gyámja. Iszonyat!!!
2010. aug. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Édesapámnak mindkét lábfeje le volt vágva, és két évente vissza hívták felülvizsgálatra! Mire gondolhattak, hogy gyík, és kinő neki újra?

Szörnyű, hogy mi folyik ebben az országban!

Én rehabilitációs járadékért fordultam hozzájuk, de nem kaptam meg, mert NEM vagyok rehabilitálható!!! De leszázalékolni nem voltak hajlandóak (nem mintha az lett volna a célom!!!)

Hogy a kérdésedre is válaszoljak: logikus választ sztem ne keress! Ezeket a szabályokat és törvényeket olyan emberek hozták, akiknek az ilyen dolgokról fogalmuk sincs!

2010. aug. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!