Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen vizsgálatokra kellene...

Milyen vizsgálatokra kellene elmennem, hogy kiderítsem miért vagyok 28/f-ként 51 kg?

Figyelt kérdés

Hozzáteszem, hogy egy bechterew-kór nevű reumatológiai autoimmun betegségben is szenvedek, illetve csonttömeg csökkenésem is van. Utóbbi nem tudom, hogy előbbiből származik vagy abból, hogy a soványaknak alapból kisebb a csontozata (mondjuk azért a sűrűségnek nem kellene kisebbnek lennie), de a lényeg, hogy soha nem tudtam átlépni az 56 kg-ot. 1 éve pedig mióta biológiai terápián vagyok (2 hetente szúrom magam immunszupresszánsz injekcióval) 52-nél nem is tudtam több lenni.


Emellett egyéb meghatározott szorongásos zavarom van, de tuti nem ez okoz gondot, mert amikor tartósan itthon voltam és nyugisan tudtam enni, akkor se tudtam hízni (jelenleg dolgozom).


Kérdésem: milyen problémák állhatnak a háttérben és hova menjek el (milyen orvosokhoz) kivizsgálásokra, hogy kiderüljem mi állhat a háttérben?

(Endokrinológusnál már voltam, de ott különösebb problémát nem találtak)



2021. máj. 2. 18:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Privátban írtam
2021. máj. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!