Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az USA-ban valóban úgy szokás,...

Az USA-ban valóban úgy szokás, hogy a menthetetlen embereket, akik az egészséges szervüket felajánlják másoknak, tiszteletből végigtolják a folyosón az adott osztályon dolgozók, illetve családtagok között?

Figyelt kérdés
Több ilyen videót is látni a YouTube-on. Úgy gondolom, hogy ez a szokás a kórházi dolgozókat is mégjobban összekovácsolja.

2021. jún. 18. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem szokás ez.
2021. jún. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy beteg, menthetetlen embernek nincs felajanlhato szerve atultetesre. Pl. ha rakos, vagy rakos volt 10 even belul, akkor meg vert sem adhat, hiaba tunetmentes es nem kimutathato (es egeszsegesnek tekintheto).

Ha pedig balesetes volt, es menthetetlen, akkor meg nem tologatjak a nyilvanos helyeken, ha nem muszaj, hanem ahogy lehet, megcsinaljak a transzplantacio(ka)t, es a mar halott embert sem tologatjak mutogatni.

Nem tudom honnan szedted, de nem igaz. A hozzatartozok szanaszejjel perelnek a korhazat, ha a halottat taszajgatnak mutogatni a folyoson.

Legalabb egy linket tegyel be, ahol ilyent lattal, szeretnek rohogni rajtad, hogy felreforditottal valamit (vagy sirni, ha igazad van - amit nem hiszek).

2021. jún. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy minimális szinten tudtok angolul, de sokat gondoltam. Tessék, lehet válogatni: [link]


Beperlik a kórházat? Lol. Ott vannak a hozzátartozók is. Ne a görcsös, rosszindulatú magyarság szóljon belőled.

2021. jún. 18. 17:30
 4/6 anonim ***** válasza:

#3

Rendben, belatom, hogy van ilyen. De fenntartom, hogy nem szokas. Itt elek a rendszervaltas elott ota - 30+ eve!!! -es meg sosem lattam-hallottam ilyen szemetseget, ilyen megalazo, ilyen gusztustalan diszmeneteket. Szerintem nem sokan csinaljak ezt, mert ez egy borzalom. Persze mindig vannak egyedek, akik mindenre hajlandoak.


Es a beperlesek kapcsan ne a gorcsos rosszindulatu magyarsagkent gondolj ram, en meg sosem pereltem, es nem is all szandekomban beperelni senkit. De itt egesz ugyved dinasztiak es egy nagy rakas ember el abbol, hogy mindenkit es mindenert beperel, pl. hogy a mikrohullamu suto hasznalati utasitasaban nem volt benne, hogy macskat ne szaritsunk benne.

Nem mellesleg, az egyik, a halottjat tologato-mutogato csalad beperelte a varost es a nyomozokat.

2021. jún. 19. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

12 éve élek én is kint, szóval "tudok egy kicsit angolul" ahogy a kérdező gondolja.

Bár én nem kórházban dolgozom, de volt alkalmam 12 év alatt kórházban járni, hol betegkként ( szerencsémre eddig csak 2x voltam) de látogatókként sokszor. Soha nem láttam ilyet, és hiába a videók ez nem szokás itt. MOndjuk ezekről a videókról nekem mindig az jut eszembe, hogy számtalan olyan yputube videót tudnék mutatni ami messze nem fedi a valóságot, de mégis látjuk a videóban. Ahogy előttem is írták a perlés tényleg nem úgy megy mint otthon MAgyarországon. Otthon Pl: ha beperled a testvéredet, szüleidet, barátodat akkor nagy valószínűséggel egy életre szóló harag lesz. Itt viszont nem, itt a bíró csak a döntő szót mondja ki amit mindkét fél elfogad, és utána mindneki elégedett. Nincs harag.

42/N

2021. jún. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%
Az én fiamat baleset érte, és leállt az agy működése, mindkét veséje, és súlyosan roncsolódott a tüdeje. Fel lettek ajánlva a használható és átültethető szervei. Wyomingban élünk, ami állítólag az USA legalacsonyabban iskolázott, legbutább állama, de soha, senki nem kérdezte, hogy tologathatják-e a gyakorlatilag majdnem halott fiamat, mutogatni mint egy bazári majmot a szervek kiemelése előtt. Mondjuk, már a kérdés feltevéséért is bepereltem volna őket.
2021. jún. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!