Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lehet valahogy idopontot...

Lehet valahogy idopontot modositani, ha mar befoglaltam a 3. oltast? Visszaleptem az eszt oldalara de nincs ilyen lehetoseg, a megadott telefonszam meg ki van kapcsolva. Vagy mennyire baj ha kesek 15 percet?

Figyelt kérdés

2021. nov. 18. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Amikor én voltam, nem szóltak a késésért. Csak azt ellenőrizték, hogy aznapra vagyok-e bejelentkezve. Mondjuk akkor még sokan voltunk ott egy nap alatt. Ha most csak 6 vakcinát bontanak egyszerre - asszem, annyi van egy csomagban -, és te vagy a hatodik, lehet, hogy csúnyán néznek majd rád a késés miatt. De forgalmas oltóponton kizárt, hogy emiatt szóljanak.
2021. nov. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Sote oltopont - amugy amikor a 2. oltasra mentem volt idopontom es 3 orat vartam a sorban..

Koszi szepen a valaszt! Valamelyest megnyugtatott.

2021. nov. 18. 10:45
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ne menj oda , kockaztatod az életed , utolag nem tudsz ezen varialni . Most még igen ....
2021. nov. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#3 koszi, de mar eddig is kaptam 2-ot es meg elek.

Ellenben haverom oltatlan es meg ket het covid utan is rosszul van.

2021. nov. 18. 10:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Anno a fiam is késett - külföldről jött haza -, a kutyát nem érdekelte. A lényeg, hogy aznap érjen oda, különben törlődik a regisztráció.
2021. nov. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lábadozik , túl lesz rajta . De minden oltás a mellekhatast fokozza , veszelyeket rejt ? Szerinted miért nem kötelező a politikusoknak ? Viccből vagy nincs kedvük de másoknak legyen ?
2021. nov. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#5 koszonom a hasznos valaszod!


#6 baratom felesege 8 honapja nem erez izeket illetve a rantott hust sz*r szagunak erzi es ez mar haladas. Uh ennyit a labadozasrol

2021. nov. 18. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!