Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A házi orvos fel tud menteni...

A házi orvos fel tud menteni futás alól a bokám miatt?

Figyelt kérdés
volt részleges szakadás a bokámba és azóta szorítóval is kimegy ha futok:/ a másik lábamon pedig a köröm van benőve amit nem vág ki az orvos azt mondta. Ill. fáj nagyon a hátam. Nem akarom egész tesiről felmenteni magamat mert szeretem csak a futás nagyon nem jó a lábamnak.
2010. szept. 7. 15:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Bocsi, de milyen tesigyakorlat megy, ha mindket labad, es a hatad is faj/rossz?
2010. szept. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én tudok neked küldeni ilyen felmentéses papírt, kinyomtatod, kitöltöd és odaadod a tesitanárnak. ha megadod az e-mail címed elküldöm.
2010. szept. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
második.. és ezzel nem lehet lebukni :O?
2010. szept. 7. 15:57
 4/12 A kérdező kommentje:
hátamnál az a helyzet hogy gerincferdülésem van. de most ez mindegy... a háziorvos tud valamit csinálni??? vagy írni? Vagy mondjuk valami gyógyszert adni hogy minden elmúljon?
2010. szept. 7. 15:59
 5/12 anonim ***** válasza:
Siman menj oda a tanarhoz, es mondd el, hogy '1/ volt részleges szakadás a bokámba, és azóta szorítóval is kimegy ha futok, 2/ a másik lábamon pedig a köröm van benőve amit nem vág ki az orvos, 3/ gerincferdulesem van'. Ha erre is azt mondja, hogy 'Es?....', akkor nincs szive...
2010. szept. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

második vagyok... szerintem lehetetlen lebukni vele...

a tesitanárod nemfogja bevizsgáltatni hogy igazi-e :D

2010. szept. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy a tesitnaár nagyon buta.... amikor részlegessszakadásom volt.. utána távolugratott velem...:/ ha futás közbe kimegy a bokám aztmondja hogy szerencsétlen vagyok ... és a dagadás nem tud lemenni ezért már egy fél éve.. msot nyáron alakult kezdett jól lenni most már megint volt 2 tesióra megint nagyon fáj:(
2010. szept. 7. 16:14
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha a tesitanar tenyleg ilyen, jogy 3 KONKRET INDOK alapjan is 'dolgoztat' tesioran, akkor menj oda a dirihez.
2010. szept. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

bocs, elozo vagyok.

'hogy' :-D

2010. szept. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
diri az micsoda:D?
2010. szept. 7. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!