Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Sikeres állásinterjú után is...

Sikeres állásinterjú után is el lehet menni tüdőszűrőre? A munkával kapcsolatos alkalmassági vizsgálatot a munkáltató szervezi le vagy ezt nekem kell rendezni?

Figyelt kérdés

2022. márc. 1. 02:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az első kérdésre a válasz igen, a másodikra meg hogy munkahely függő. Egy munkahelyen vagyok mióta világ a világ, itt a munkahely szervezi, a saját üzemorvosához kell menni, ő ad beutalót tüdőszűrésre is.
2022. márc. 1. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha van szerződve üzemorvossal a munkáltató, akkor adni kell beutalót és neked meg kell térítenie ennek költségét, ha adott helyen kifizetted. Ha csak magadtól mész, akkor más a helyzet.
2022. márc. 1. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig akárhol dolgoztam mindig a munkáltató szervezte az üzemorvost és nem nekem kellett fizetni. Tüdőszűrésre meg eleve csak akkor menj ha sikeres az interjú mert annak is van egy "szavatossága" hogy úgy mondjam, tehát ha előre megcsináltatod és teszem azt 3-4 hónapos tüdőszűrő lelettel mész azt nem biztos hogy elfogadják.
2022. márc. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
Ez munkahelytől függ. Ez tipikusan az a kérdés, amit nem a gyakorin kell felntenni, hanem az állásinterjún. Ők biztos tudják.
2022. márc. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!