Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol lehet Salgótarjánban...

Hol lehet Salgótarjánban AIDS-tesztet csináltatni?

Figyelt kérdés
Mit kell magammal vinnem? Kell érte fizetni, és ha igen mennyit? Milyen időközönként kell csináltatni? (csapodár szexuális életet élek :DD)
2008. dec. 17. 06:40
 1/7 anonim ***** válasza:
gondolom az sztkban a vérvételnél,2emelet
2008. dec. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nemibeteg gondozó,vérvétel,és 1 hónap az eredményig.ha ennyire kanos vagy,gondolj az életedre,és húzz gumit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2008. dec. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi.

Mindig használok gumit, de mint tudjuk sokféleképpen meg lehet fertőződni...

2008. dec. 17. 12:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Menj el vért adni. Ott minden betegségre vizsgálják a véred. És ha minden oké, akkor jó érzés tölthet el, hogy segítettél valakinek, akinek esetleg az élete múlott azon, hogy vért kapjon.
2008. dec. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi. De ha van valami gond, akkor engem hogy értesítenek? Mert én úgy tudom, hogy nem kell ott maradni. Akkor küldenek egy levelet később vagy mi? És biztos, hogy értesítenek ha bármi bajom van?
2008. dec. 19. 00:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, ha probléma van, nyugodt lehetsz, hogy értesítenek. Bármilyen jellegű problémáról is legyen szó. A véradásért fizetni sem kell. Évente többször is van lehetőséged vért adni. Ezt hogy mennyi időnkét teheted meg az adott véradó állomáson elmondják. Évente 3szor lehet vért adni. Az biztos, hogy a férfiak egy alkalommal többet adhatnak vért egy évben, mint a nők. Talán négyszer, de nem akarok butaságot mondani.
2008. dec. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ez tök jó dolog :)
2008. dec. 19. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!