Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A hüvelybemenetnél minden...

A hüvelybemenetnél minden alkalommal bereped, amikor együtt vagyunk párommal. Minden krémet kipróbáltam már, ami gyógyszertárban kapható. Semmi nem segít. Orvosok se tudják mi bajom. Vkinek volt hasonló problémája? Már több mint féléve küzdök vele.

Figyelt kérdés
2022. márc. 23. 09:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Látatlanban nehéz megmondani, de állhat a hátterében lichen sclerosus et atrophicus, nincs magyar neve. Ha a neten rákeresel és rád illenek a tünetek, akkor érdemes elmenned bőrgyógyászhoz, mert ők gyakrabban találkoznak ezzel a betegséggel, mint a nőgyógyászok és kezelni is ők szokták.
2022. márc. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, utána néztem korábban ennek is. Sajnos a bőrgyógyász küldött nőgyógyászhoz... :( több tízezrem ráment már vizsgálatokra és krémekre :(
2022. márc. 23. 11:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Miket használtál eddig?
2022. márc. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Canesten, pimafucort, bepanthen, körömvirág, vagisan, betadine, cikatridina, sudocream, aloevera, neogranormon, homeopátiás szerek, gentamicin- wagner krém, ösztriol tartalmú krém, gynoflor kúp, gynophilus kúp, bőrgyógyász általi kikevert krém... (nem ebben a sorrendben, de 1.5év alatt ez elég sok pénz is, meg megoldás nélküli felesleg) utolsó ajánlat saforelle mosakodó volt és ne kenjek rá semmit... (ittam cickafark teát, és szedtem grapefruit magcseppet is) vicc az egész, és senki nem tud ajánlani semmit ami használna hosszú távon (5 nőgyógyász, abból 1 félrekezelt valami condyloma cseppel) most jelenleg már tanácstalan vagyok teljesen :(
2022. márc. 23. 12:15
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem másfél év, hanem július óta , 1.5 éve vagyok a párommal.. (Nyilván előtte nem volt ilyen horderejű problémám mert szingli voltam) :D
2022. márc. 23. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!