Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Volt már hasonló veletek?...

Volt már hasonló veletek? Orvos megvizsgált és nem kezdett velem semmit. Erős székrekedéssel mentem dokihoz, megtámogatta a hasam (jó keményen, nagyon fájt) megnézte a popsim és haza küldött. Most mit tegyek? Másokkal is ilyen az orvos?

Figyelt kérdés
2022. okt. 8. 23:48
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Menj vissza orvoshoz. Adjon beöntést, vagy glicerin kúp magadnak
2022. okt. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Háziorvosnál voltál? vagy valami szakorvosnál? Egyébkéntmondott valamit? Írt fel valamit? Az hogy nem is mond semmit az azért elég érdekes. Ha ennyire reménytelen akkor keress fel másik orvost ha kell iratkozz át másik háziorvoshoz.
2022. okt. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Vegyél a gyógyszertárban székletlágyító szirupot, nekem ez gyorsan hatott.
2022. okt. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Cubina ***** válasza:

Egyél minden nap egy-két banánt, turmixolhatod is tejjel, az a legjobb orvosság.

Nekem méheltávolítás után volt szörnyű székrekedésem, a végén a sok erőlködéstől aranyerem lett.

Már két nap banán evés után megindult a széklet.

Hasmenésre és székrekedésre egyaránt gyógyír.


Csalánteát is ihatsz, napi két csészével, az is segít helyrehozni a gondot.

2022. okt. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Végül beöntés lett a vége.
2022. okt. 14. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!