Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan lehet beperelni a...

Hogyan lehet beperelni a kórházat?

Figyelt kérdés

Sérelemdíjat szeretnék kérni, mert félrekezeltek és nem törődtek a valódi betegségeimmel.


Mekkora mértékű összegre lehet ilyenkor számítani?



2022. okt. 26. 12:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó ügyvédet keress, mert az orvosok és a kórház összezárnak. Holló hollónak nem vájja ki a szemét.
2022. okt. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Betegjogi képviseleten keresztül, és nulla forintra számíthatsz.
2022. okt. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Betegjogi képviselő szart sem ér, és igen, nulla forintra számíthatsz, drágább lenne az ügyvéd és a perköltség. 1- voltam.
2022. okt. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én úgy gondoltam, hogy előszőr megbíznék egy igazségügyi orvosszakértőt, aki lehetőleg "függetlenebbül" írna egy véleményt a valós állapotomról, betegségeimről és utána mennék ügyvédhez. Vagy ez így nem jó sorrend?
2022. okt. 26. 12:22
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Voltam ilyen tárgyaláslátogatáson. Az orvosszakértő a tárgyalás után megmondta hogy nem fog orvos kollégát börtönbe küldeni. Így állj hozzá.
2022. okt. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#5 Ugye a bíroság is rendelhet ki orvosszakértőt,d e úgy tudom célszerűbb ha te kérsz magánúton egyet, emrt talán kicsit jobban a te oldaladon van olyankor. Persze az ő véleményét ütköztethetik a bíróság által kirendelt szakértő véleményével.
2022. okt. 26. 12:47
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem csinálnám, de te tudod.
2022. okt. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha van felesleges néhány éved, és szintén felesleges néhány milliód egy bizonytalan kimenetelű (de valószínűleg vesztes) pereskedésre, akkor kezdj neki nyugodtan.
2022. okt. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A hipochondria ilyen.
2022. okt. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"Ha van felesleges néhány éved, és szintén felesleges néhány milliód egy bizonytalan kimenetelű (de valószínűleg vesztes) pereskedésre, akkor kezdj neki nyugodtan."


Azért kérdeztem, hogy mennyi összeg várható, mert ha mondjuk csak pár százezer akkor valóban nem érné meg belevágni, de ha 50 millió Ft akkor már azért volna az a pénz...:)


Amúgy meg ha van az embernek ügyvédje, akkor ő intézné úgy is az egészet, nekem ez nem lenne időveszteség.

2022. okt. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!