Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek ez miatt rosszul...

Szerintetek ez miatt rosszul kéne érezni magam?

Figyelt kérdés

Szóval májusban bizonytalan fejsérülés miatt voltam neurológián, és az orvos egy mentőt hívott, hogy az vigyen el ct-re. Akkor eltudott volna vinni Anya is, de ragaszkodott az orvos, hogy mentő vigyen.


Szóval, pár hete megint sikerült beverni a fejem a falba, és azóta fáj. És ha most is kell küld ct-re és megint mentő vinne el, és megint negatív lenne.


Én nagyon rosszul érzem ez miatt magam, hogy engem kell furikázni.


De ma csak délután tud elvinni Anya, vagy holnapi nap.


Mit mondjak, hogy ne keljen elvinni, vagy érezem ez miatt rosszul magam?


2022. dec. 7. 09:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos hogy mentő volt és nem betegszállító?
2022. dec. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Biztosan mentő volt, hátra ültettek be hordágy mellé. És ott kérdezett ki.


Végül nem utaltak be sehová. Amit nem igazán értek, de mindegy.

2022. dec. 7. 12:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztos véletlenül verődött be a falba 2x ?
2022. dec. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Első alkalommal ittas voltam és kieset 4 óra teljesen, valószínű valamit kaptam az italomba. És utána hetekig fájt a fejem, és az orvos elküldött neurológushoz, aki felhozta azt a felvetést, hogy lehet bevertem. És ezért szállított mentő ct-re, de negatív lett.


Második alkalommal pedig amimost történt, hátra dőltem az ágyon és úgy basztam be a fejem.


Igen, biztos, hogy véletlenül verődött be és nem akaratból, és jó kedvemben verdesem a fejem a falba. De köszi a felvetést.

2022. dec. 7. 19:11
 5/7 anonim ***** válasza:
A betegszállítóban is van hordágy.
2022. dec. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ambulance volt rá írva, akkor valószínű az volt, és sárga volt, meg országos mentőszolgálat . Nem piros fehér.
2022. dec. 7. 21:20
 7/7 A kérdező kommentje:
És a neurológus is azt kérdezte, hogy hívjáak mentőt. Szóval szerintem fix mentő volt, egyedül mentem és egy sofőr, és hátul egy mentő, aki kikérdezett.
2022. dec. 7. 21:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!