Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan, és kb. mennyiért...

Hogyan, és kb. mennyiért lehet tartós szőrtelenítést csináltatni?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy egy kellemetlen helyen vagyok nagyon szőrös (férfi vagyok, bocsi kanos gyakorisok), és a franc kivan ezzel. Szeretnék valami tartós megoldást erre, de nem tudom mi a legjobb módszer rá. (a borotva nem az)

Olvastam, hogy van IPL szőrtelenítés, de nem tudom, hogy az mennyire hatékony, milyen sokáig tart, stb.

Minden ötletet meghallgatok.



2022. dec. 27. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor már inkább a lézert javaslom. Az árak nagyon eltérőek, keress rá, hogy shol te èlsz, ott mennyiért csinálják. És a készülék sem mindegy, amivel kezelnek, mert van, amelyikkel fáj. (A marketingduma persze mindegyiknél az, hogy nem...)
2022. dec. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

En tavaly az SHR technologias kezelest csinaltam vegig (6 alkalom, kb 2 havonta 1). No vagyok, es ettol babapopsi simasagu lett a labam, nincs benoves, es felevente egyszer megyek vegig rajta borotvaval, hogy az eppen kinott, 1-1 szalat eltavolitsam. En a labamon es a honaljamon hasznaltam.

Mennyibe kerult? A labon egy kezeles 30e Ft volt, a honalj talan 9e Ft. Soknak tunhet, de nekem minden penzt megert, nagyon sokat szenvedtem a szoreimmel.

2022. dec. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 Vissza kell járnod oda, ahol voltál, hogy "megmaradjon" az állapota?
2022. dec. 28. 07:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Talan evente egyszer kell.

#2 voltam

2022. dec. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!