Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 1 hónapos bentfekvés korházba...

1 hónapos bentfekvés korházba mennyire tudja megviselni az embert,megviselheti-e?

Figyelt kérdés

Igen,1 hónapot fekudtem korházba

Ez ido alatt szobatársam nem volt,kulon kortermet kaptam.

Korhazba elotte nem feludtem bent sose !

Terhesseg miatt fekudtem bent ennyi idot ami nemvolt problema mentes igy az orvos azt javasolta hogy en mar csak a babaval egyutt menjek haza.


Eltelt 2 ev es azt erzem annyira megviselt hogy a mai napig cipelem ezt a terhet


Covid tombolt epp,latogtot be nem engedtek csak oltassal,a mi csaladunkba senki se volt oltva,en sem.

Tehat latogatom se volt ez ido alatt


2023. jún. 15. 12:15
 1/3 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem azért viselt meg ennyire mert nem volt látogatód. Én értem a férjem és anyukám is beoltatta volna magát, csak hogy lássanak.

Pl a nagymamám szoc otthonban van és ott is kellett az oltás a látogatáshoz. Ezért mindenképp oltattam.

Szerintem 2 év után ne rágódj rajta, változtatni nem tudsz.

A covid ilyen olyan hatása mindenkit megviselt. Téged így. Másokat másképp.

2023. jún. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hirtelen kellett befekudtem

A babaszoba felig lett kesz :(

Még csinositgattam volna de mar nem volt ra lehetoseg :( nezegettem volna neki meg par aprosagot de mar boltba se tudtam menni


Kertem oket hogy miattam ne oltassam be magukat

Tudtam hogy egyebkent nem szeretnek az oltast felvenni ! :/

2023. jún. 15. 12:31
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
2 év után nem normális ezen agyalni. Szerintem más is lehet emögött. Keress egy pszichológust, beszéljétek át.
2023. jún. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!