Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Inhüvelygyulladás esetén...

Inhüvelygyulladás esetén milyen gipszet adnak?

Figyelt kérdés
Most rögzítő van a feleségem kezén, de ha nem javul vasárnap gipszelik. Fél tőle, mert még nem volt gipsze. Esetleg ha van valakinek róla kép az sokat segítene.

2023. júl. 21. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Amilyen épp van.Majd felkötve hordja .
2023. júl. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szia!


Bár már lehet tárgytalan a kérdésed, de azért válaszolok.

Megértem a feleségedet, mert én is nagyon féltem, amikor először gipszelték a kezemet, szintén ínhüvelygyulladás miatt. Mondd meg neki, hogy nyugodjon meg, mert egyáltalán nem olyan félelmetes, mint amilyennek képzeli.

Nekem könyökig érő gipszsínt tettek fel (nem teljes körkeresztmetszetű gipsz), ami az ujjaim végéig ért, természetesen a hüvelykujjam nem volt benne. Egyszer volt amikor hónaljig érő gipszet tettek fel, ugyanígy sínes verzióban, de az csak nagyon rövid ideig volt nekem fent. Mondjuk meg kell mondani, hogy ebben pihent legjobban a kezem.

Remélem jobban lett már a feleséged keze, és megússza a komolyabb problémákat.

2023. júl. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem konyekig van gipszben 4 ujjal együtt. Felkötve kell lenni. 6 hét után veszik majd le.

Végül begipszelték?

2023. aug. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, viszont ő egészen a felkarjáig gipszet kapott. Egyelőre 3 hétre.
2023. aug. 9. 20:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Végre valaki! Nekem is szinte hónaljig ér a gipsz.

Mindenkinek konyekig gipszelik..

Neki hol van a gyulladás?

Lesz kisebb gipsze?

Nekem hétfőn gipszelik át, kapok körkörös gipszet rá. Akkor kérdezek rá nem lesz e kisebb gipsz.

Hány hetet mondtak nektek?

2023. aug. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Pontosan nem tudom, hülyeséget nem akarok írni. 3 hetet mondtak, lassan letelik.

Te hogy jártál végül?

2023. aug. 15. 17:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!