Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » EESZT: 2014. dátumig miképpen...

EESZT: 2014. dátumig miképpen lehet visszanézni eseményeket?

Figyelt kérdés

Jópár hónapja sikerült visszanéznem EESZT-ben 2014-ben felírt receptet például (azért emlékszem rá, mert annál a doktornőnél csak háromszor-négyszer voltam és csak akkor szedtem azt a bizonyos gyógyszert).

Most is vissza szeretném nézni valami miatt az eseményeket 2015 májusig és már az se megy, vagy akkor én csináltam valamit "jól" most meg rosszul...

Kezdődátum - végdátum: "nincs találat"... Intervallum "utolsó 1 év"-re állítva.



2023. aug. 2. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem már 2018 előtti dolgokat sem találja :'D
2023. aug. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pedig nagyon reménykedtem benne, hogy sikerül(het)
2023. aug. 2. 18:55
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2017-ben lett csak EESZT, ergo az előtte lévő dokumentumok csak abban az esetben vannak fent, ha az adott intézmény technikai feltételei a migrálást meg tudta oldani. Ha nem talál semmit az adott időszakban, akkor az nincs az EESZT-ben. 2014-es receptet nem tudom hogy látnál a rendszerben, ha az akkor még nem is létezett.
2023. aug. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
tudom, hogy 2017 novemberben indult, de jópár hónapja 2014-es receptet is találtam, sajnos most már nem.
2023. aug. 2. 19:15
 5/5 A kérdező kommentje:
2014-es recept esetén: az adott patika gondolom utólag feltöltötte, vagy azért lett feltöltve mert máshol is tárolódott - közgyógy igazolványra lett kiváltva a gyógyszer.
2023. aug. 2. 19:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!