Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » EESZT-ben meg tudom nézni a...

EESZT-ben meg tudom nézni a háziorvosi ellátásról készült "ambuláns" lapot?

Figyelt kérdés
Az orvosom azt mondta igen, viszont én nem találom, csak az ellátást. Viszont mióta nem ad papírt, szerettem volna megnézni milyen orvosságokat javasolt (mivel vény nélküliek), mert biztos van amit elfelejtettem.

2023. aug. 23. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Ellátás opció alatt kidob olyat, hogy eseménylkatalógus, illetve olyat, hogy egészségügyi és betegdokumentumok. Arra kell rányomni.
2023. aug. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Háziorvosi ambulánslapok szerencsére nem kerülnek fel a felhőbe.
2023. aug. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen még egyszer nem került fel, kivéve maga az ellátási esemény.
2023. aug. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, valóban nincs fent. Az orvosom úgy hitte igen, ezért kerestem.
2023. aug. 24. 08:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Nincs fent, illetve az általa adott beutaló sem. Ezzel nem ártana, ha minden háziorvos tisztában lenne, mivel a szakrendelésre úgy küldik a betegeket, hogy beutaló a felhőben.

Nem, nincs a felhőben, kell az a fecni, 21. század.

2023. aug. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A beutaló felmegy a felhőbe ha sikerül eltalálni a szakrendelő 9 jegyű kódját.
2023. aug. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!