Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tényleg mindenféle nagyon...

Tényleg mindenféle nagyon kellemetlen, emberbe mindenféle idegen tárgyakat dugdosó vizsgálatokat altatás, bódítás nélkül csinálnak amit lehetne azzal is, csak senkit nem érdekel hogy mennyire szenved tőle a beteg?

Figyelt kérdés
tükrözések, szkópiák és társaik.
2023. okt. 18. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Én eddig szerencsére csak egy ilyenben voltam érintett, senkit nem érdekelt...
2023. okt. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én éppen ezért csináltatom az ilyen vizsgálatokat magán intézményben.

Amikor az sztk-ban rákérdeztem az altatásra/bódításra, akkor szinte kiröhögtek.

2023. okt. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem, ez nem igaz. Vannak olyan vizsgálatok, amik intézmény függők, van ahol eleve altatás van, vagy bódítás, de van ahol ezzel nem vacakolnak, de ez nem egyértelmű. Pl. egy méhtükrözést van ahol eleve csak altatásban csinálnak, mert fájdalmas és ha a beteg megugrik hirtelen egy fájdalomtól vagy pánikolni kezd, akkor súlyos szövődmény lehet, de van ahol nem akarnak vacakolni egy altatással járó kivizsgálásokkal, stb., és megfelelő személyzetről sem akarnak/tudnak gondoskodni.
2023. okt. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem csak gyomortükrözésem volt vagy 14 éve, semmi érzéstelenítés nem volt, lehet ahhoz nem is jár, nem tudom, de nagyon rossz volt. Anyámnak és apámnak már volt végbeltükrözése, apám nem kapott altatást, nehezen viselte. Anyám kapott altatás, neki így természetesen jobb volt.
2023. okt. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!