Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Törött kéz röntgenezéshez nem...

Törött kéz röntgenezéshez nem adtak az alsó testem védelmére semmit. Ez szakszerű volt így? Lehet bármi bajom emiatt?

Figyelt kérdés

János kórházban 1 hónapon belül most voltam harmadjára törött kéz röntgenezesen. Eddig mindig adtak egy védőt az ágyékomhoz, most azonban nem adtak.


26/F


2023. nov. 7. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Én sem kaptam egyik alkalommal sem Traumatológián.
2023. nov. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert a kezedet nem ott tartottad ahol ártalmas lett volna .
2023. nov. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor 3-bol 2 alkalommal miért adtak és miért kell a személyzetnek kimenni a teremből?
2023. nov. 7. 15:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Fogászati röntgennél mindig adnak egy nagy kötényt.
2023. nov. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kell adni, de bajod nem lesz abból sem, ha nem kaptál.
2023. nov. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy alkalommal ha nem kapsz még nem fogsz meghalni. A személyzet meg azért megy ki mert ők napi szinten ezt csinálják, és hosszú távon már káros lenne. Azért nem mindegy hogy egy alkalom vagy heti 40 óra 40 éven keresztül.
2023. nov. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!