Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kinek milyen volt az első...

Kinek milyen volt az első gyomortükrözés?

Figyelt kérdés

2023. nov. 12. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Kellemetlen, de egyáltalán nem fáj.
2023. nov. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondták, olyan lesz, amit az első ír. Én azt mondtam, hogy olyan nincs, közben tényleg. Kicsit bizarr, de nem fájdalmas. Féltem, hogy hányni fogok, vagy ilyesmi, de semmi. Emlékszem, meg is dicsértek, nem kaptam semmi érzéstelenítőt és nagyon jól tűrtem. De ez már vagy 20 éve volt, azóta nem tudom milyen.
2023. nov. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Pálffy Tibor2 válasza:
1961-ben végezték az elsőt. Akkor még közel ujjnyi vastag volt a szonda. Nyeltem mint kacsa a nokedlit. Gyógyszereket is ... Persze, valaki egy nagyobb tablettát sem bír lenyelni egyben.
2023. nov. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, hogy a cirkuszi kardnyelők sokkal vastagabb és veszélyesebb dolgot nyelnek úgy le, de sétálgatnak is közben. Tehát ez nem egy olyan hű de kemény dolog.
2023. nov. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még nem tudom, de nem is akarom megtudni.
2023. nov. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!