Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Húgyhólyag hasprést mely...

Húgyhólyag hasprést mely mellkasi izom szabályozza?

Figyelt kérdés
Vizelés utáni próbálkozáskor szegycsont feletti fájdalom jelentkezik.
dec. 12. 12:27
 1/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Semelyik, nem így működik.
dec. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szegycsont feletti mit jelent? ott tapad az egyenes hasizom, ami részt vesz a hasprés kialakításában, a felületes és mély ferde, valamint a haránthasizommal egyetemben.
dec. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pedig valahogy így működik... ! Szegycsont alatt, de nem közvetlen onnan hanem mélyről belülről éreztem, illetve a bordák alatt a szegycsont és a mellbimbók között. Csak érdekes hogy lent a húgyhólyagot próbáltam szabályozni kipréselni a vizeletet a végén, mégis fent fájt fájt. Úgyanúgy a mély be illetve a mély kilégzés szintén ugyanazt a fájdalmat váltotta ki.
dec. 13. 00:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor a probléma valószínűleg nem a hasizmokban, hanem rekeszben keresendő. Akár sérv is lehet, fordulj orvoshoz.
dec. 13. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Voltam már dokinál, közölte hogy a rekeszt igazából nincs mivel vizsgálni,ha sérv is, azzal is csak akkor kezdenek bármit ha kizáródik. De olyan kínokat élek át, hogy ráakarok jönni mi okozza és célzottan azt vizsgálni.
dec. 13. 06:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!