Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek lehet ebből bajom?

Szerintetek lehet ebből bajom?

Figyelt kérdés

Tegnap felhívtam a háziorvost hogy hétvége óta lázas vagyok és elég rosszul vagyok, kértem tőle hogy pár napra írjon ki amíg helyre jövök. (Telegyógyìtás van mielőtt nekem ugrotok) Ma meg holnap dolgoznèk, de így nem tudok.


Mondta tegnap hogy holnap mindenképp hívjam fel.


Ha holnap nem hívom fel csak csütörtökön abból lehet problèmám, pl.hogy nem igazolja a holnapi napot?



jan. 16. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
De felhívod holnap!!!
jan. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem hivod fel? Miert dontotted el elore? Ez baj lehet. Ha felhivod, es meg mindig szarul vagy, el fogja hinni.
jan. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam hogy nem hívom fel, mert mást egy kis torokfájásèrt kiìrnak 1 hétre, én meg napok óta szenvedek, 2 munkanapot kértem hogy igazoljon nem többet, amúgy is beindult az influenzaszezon, erre még én bizonygassam 1 nappal később hogy továbbra is szarul vagyok....
jan. 16. 14:11
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
Igazad van, ne bizonygasd! Jól kibaszol vele...
jan. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!