Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi okozhat rendszeresen...

Mi okozhat rendszeresen visszatérő görcsös, szúró fájdalmat az alhasban jobb oldalon?

Figyelt kérdés

Egyszer elmentem vele a sürgősségire, mikor nem múlt el. Semmit nem csináltak, csak azt mondták, vegyek be egy fájdalomcsillapítót, ami van otthon, mert még azt sem adtak.

Hasi ultrahang nem volt indokolt szerintük.


Terveztem már a nőgyógyászatra menni, de soha nem jutok el a munkám miatt. Az uh meg mindig egy másik időpont, aztán meg menjek vissza, főleg ha van valami, akkor meg megint.

Szinte minden mondat miatt külön nap kell.

Ezt nem engedhetem meg magamnak.


Nem tudom, mi lehet ez, és mit tehetnék.

De még az sem biztos, hogy nőgyógyászati eset.

A vakbelemet már kivették évekkel ezelőtt, úgyhogy az nem lehet.


márc. 15. 15:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Epekő is lehet.
márc. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
Ha nem mész el nőgyógyászhoz, mégis mit vársz?
márc. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Egyrészt ötletet, hogy mi lehet. Saját tapasztalatból például.

Másrészt ötletet, hogy működhet így egy sürgősségi? Szúró fájdalommal nem indokolt az uh, de gyógyszert se adunk?

márc. 15. 16:05
 4/12 anonim ***** válasza:
A sürgősségi a SÜRGŐS esetekre van, nem a hónapok óta tartó rendszeres görcsökre, amivel lusta vagy orvoshoz menni.
márc. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Te se tudsz szöveget értelmezni, leírtam, hogy miért nem tudok elmenni.


De ha egyszer csak nem múlik el a fájdalom, akkor is el kell, hogy lássanak, bármilyen régen is kezdődött.

márc. 15. 16:28
 6/12 anonim ***** válasza:
58%
A sürgősségi nem azoknak van, akik nem érnek rá orvoshoz menni. A sürgősségi dolga az, hogy elhárítsa az életet veszélyeztető állapotokat. Mivel azóta se haltál bele, így teljesen igazuk volt abban, hogy az eseted nem igényelt akut ellátást. El kell meni nőgyógyászhoz, ennyi.
márc. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Epekő biztos nem, hülyeséget ne írjunk már.

Ha ez hónapok óta tart, neked nem érdeked egyszer rászánni egy napot és elmenni nődokihoz? Meg esetleg egy vérvételre?

márc. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

De, érdekem lenne, csak nem tehetem meg.


Nem tart hónapok óta. Max 3-4 hete.

márc. 15. 19:07
 9/12 anonim ***** válasza:
Bélgázok többek között.
márc. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Na, igen, ilyenkor mindig próbálkozom wc-re menni, hátha segít. De még akkor se segít, ha van produktum.

Úgy érzem, hogy ez a fájdalom és a székelés miatti bélgáz nyomása két különböző dolog, és más helyen is van a kettő.


A pisi viszont nem csíp, de gyakorivá vált. Mindig úgy érzem, hogy majd bepisilek, és muszáj pisilnem.

A vizeletet viszont megnézték a sürgősségin, teljesen normális. Én sem érzek mást a pisinél ezenkívül.

márc. 15. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!