Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Magyarországon elkezdett...

Magyarországon elkezdett kezelés külföldi folytatásához szükségem van a leleteim hiteles fordítására?

Figyelt kérdés
Most költöztem ki Ausztriába, beszéltem itteni szakorvossal és nincs akadálya hogy megkapjam ugyanazt mint otthon (be vagyok jelentve, jár a TB stb) viszont szüksége lenne a papírjaimra lefordítva. Ilyenkor elég bármilyen "mezei" fordítás, vagy a hitelesre lenne szükségem (amelyiket az OFFI Zrt. csinálja)? Bocsi ha nem a megfelelő helyen kérdezem, de gondoltam hátha tudja itt is valaki.

márc. 25. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a Ausztriában lévő kezelő orvosodtól kéne megkérdezni! Legalábbis véleményem szerint. De szerintem elég egy mezei fordítást is megcsináltatni, ha mindegyik fordítás mellé viszed az eredeti magyar nyelvű orvosi dokumentumot is.
márc. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, a kérdés kiírása után jutott eszembe hogy tulajdonképpen az orvost kellene kérdezni. De tippre szerintem is elég egy sima fordítás.
márc. 25. 10:45
 3/3 anonim ***** válasza:
1-es voltam. Amúgy egy hitelesített dokumentum oldalanként akár 5000 - 7000 Ft-ba is kerülhet. És ha több orvosi leleted / több orvosi dokumentumod van. Akkor akár egy kisebb vagyont is rá fizethetsz. Nekem például 75 db orvosi dokumentumom van amire olyan cirka 30000 Ft ír az OFFI Zrt. Ez csak hozzávetőleges ár ajánlat kérés volt számomra. Akkor annak alapján te is ki tudod kalkulálni neked kell-e és megéri-e neked?
márc. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!