Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol, hogyan hordjátok a...

Hol, hogyan hordjátok a gondosórát?

Figyelt kérdés
Még csak pár napja volt meg, amikor a konyhaszekrénynek, a pultnak dőlve tévese riasztottam. Ha rövidre veszem, zavar a hurok. A karomon meg el sem tudom képzelni, órát se hordtam soha. Valami rövidebb lánc kéne talán, amit könnyű bekapcsolni, már ha van ilyen.
ápr. 24. 21:22
 1/5 A kérdező kommentje:
Pontosabban a munkalapnak dőlve szólaltattam meg, mert addig ér. Hogy miért nem lehetett kicsit süllyesztve megkonstruálni, biztos oka van.
ápr. 24. 21:25
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg kell akkor mondani, hogy elnézést, véletlen volt és ennyi.
ápr. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Így történt, de nem szeretném ezt rendszeresen "elkövetni".
ápr. 25. 07:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudom, de sajnos ez ilyen, szerintem lesz még sajnos hasonló eset, másoknál is van. Apám pl. rendszeresen nem tölti fel, vidéken hagyja és lemerül, aztán engem hívnak a riasztások miatt. Amúgy van olyan opció, a központban be lehet jelenteni ha éppen időlegesen használaton kìvúl akarja valaki helyezni.
ápr. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én töltögetem rendesen, de nincs rajtam, pedig az benne a pláne. Hordozom, már amikor. Az emeletre majdnem mindig viszem, mert az a rémálmom, hogy a lépcső aljában fekszem összetörve órákig. Aztán ott van még a sztrók, infarktus réme, aminek minden nap nő az esélye, és az idő rengeteget számít.
ápr. 25. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!