Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogy van ez a magán orvosi...

Hogy van ez a magán orvosi ellátás? Havi összegért függetlenedem a tébétől?

Figyelt kérdés
máj. 6. 08:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze. "Tébétől" függetlenül fizetned kell, ha normális, alapos ellátást, vizsgálatokat szeretnél.
máj. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem teljesen. A tb az marad

És vagy kotsz valamilsen biztosutast amikor havi osszegert kapsz bizonyos szinten ellatast.

Vagy mindig mikor vizsgalatra mesz akkor fizetsz annyit amennyibe kerul

máj. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom hogy a tb- fizetni kötelező, akkor ez azt jelenti hogyha a normál orvosi ellátásnál kapok mondjuk egy hónapos várról listát de van egy ilyen nem akkor elmehetek oda még aznap esetleg másnap? És mégis mit, melyiket javasoljátok, mert gondolom ezeknek egy része lehúzás..
máj. 6. 08:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, a tb-s ellátások várólistáját nem érinti, ha neked van külön biztosításod. Akkor magánorvoshoz tudsz menni és azt részben vagy egészében fedezi a külön biztosításod.
máj. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos a tb-t mindenképpen fizetni kell, nem lehet függetlenedni tőle. Én csak magánorvoshoz járok, a tb ablakon kidobott pénz nekem.
máj. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
TB-től nem lehet függetlenedni, csak max. ha feketén dolgozol. Magán ellátásra vagy úgy mész, hogy bejelentkezel egy magán szakrendelésre valahová és kifizeted, vagy kötsz egy biztosítóval szolgáltatás finanszírozó biztosítást egy havi összegért, de ott vannak korlátok, esetlegesen lehet záradék is.
máj. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A várólistát úgy gondoltam pontosan hogyan mehetek magán orvoshoz tehát akkor jól gondoltam
máj. 9. 05:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!