Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lehet valamilyen nyugtatót...

Lehet valamilyen nyugtatót vagy altatót venni recept nélkül az Egyesült Királyságban?

Figyelt kérdés
Alvás problémáim vannak régóta. Azóta súlyosbodtak miután egy jóideig fogyasztottam szintetikus drogokat. Elegem van az esti vergődésből, órákat fetrengek mire talán el tudok aludni. Itt angliában lehet venni valamilyen recept nélküli altatót vagy nyugtatót amivel be tudom magam altatni? Magyarországon tudnék szerezni de itt nem tudom mit és hogy. Gondolom xanaxhoz itt is recept kellene, altatókkal nem tudom mi a helyzet. Valakinek valami információ vagy ötlet?

máj. 10. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem. Az alternativ szerek szart se ernek. Orvos nyaklo nelkul felir antidepresszanst, ami tenyleg fuggoseget okoz es nem feltetlenul van ra szukseged. A Xanaxot a rendorseg uldozi, csak mert kabszeres fiatalok kinai hamis xanax es fajdomcsillapito ipari mennyisegetol alkohollal meghaltak.

Ezert akarok az angol ferjemmel elhuzni innen. Miota rendorsegi ugyem volt a nyugtatom miatt, antidepresszanst eleve szedek es dupla adagot adtak volna. A diazepam, mas nevem Valium, Seduxen ugy legalis, hogy 12 darabot adnak, ha nagy krizis van.

Mindenki alkohollal es ki nem kezelt szorongassal el itt.

máj. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem tudok feliratni nyugtatót? Neked fel volt írva és úgy volt belőle ügyed?

Minden sarkon drogot árulnak símaszkos emberek. Az egész lakótelep egy drogparadicsom mióta itt lakom már sikerült észrevennem. A narkóval nem foglalkozik senki de xanaxból rendőrségi ügy lesz? Őszintén szólva évek óta nem is nagyon ittam alkoholt, de mióta álomba kell szenvedni magam mostanába rendszeresen volt rá példa hogy lementem a boltba piáért hogy ne kapjak dührohamot az éjszakai szenvedésemtől. Viszont marhára nincs kedvem alkesznek lenni szóval jó lenne ha lenne valami amivel le tudom estére szedálni magam. Magyarországon tudtam barátoktól venni gyógyszereket gond nélkül, itt nincsenek ilyen ismerőseim.

máj. 10. 21:13
 3/5 anonim ***** válasza:
GP (haziorvos) miert nem opcio? Csak a simaszkos emberek a sarkon?
máj. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem beszélek a símaszkos emberekkel akik itt járkálnak. Csak tájékoztató jelleggel mondtam hogy nevetséges ha itt üldözik a nyugtatókat miközben ez megy. Soha nem voltam még itt orvosnál. Azt sem tudom hogy müködik meg hol kell jelentkezni vagy bármi ilyesmi. Erről valaki tud valamit? Itteni háziorvos simán ír fel altatót vagy nyugtatót?
máj. 11. 00:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Vagy felir, vagy tovabbkuld oda, ahol felirhatnak. Helyileg illetekes egy vagy tobb orvosi rendelo, oda kell regisztralni es idopontot kerni.


[link]

máj. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!