Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nőgyógyászati vizsgálattal...

Nőgyógyászati vizsgálattal kapcsolatban van bármiféle negatív tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Még nem jártam nőgyógyásznál, csak ezért kérdezem.
máj. 16. 09:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azon kívül hogy az egész szituáció kellemetlen, megalázó és kiszolgáltatott pozícióban vagy, semmi egyebet. A legtöbb orvos korrekt.
máj. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bármilyen vizsgálattal kapcsolatban felteszel egy ilyen kérdést, nyilván lesz, akinek van negatív tapasztalata. Nekem is van viszonylag negatív is (nem durván), meg pozitív is. Ez leginkább orvostól függ, bármilyen szakterületen vannak pl. bunkó orvosok. Olyanhoz menj, ha választhatsz, akinek előtte utána tudsz érdeklődni vagy olvasni, és pozitív vélemények vannak róla.
máj. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Meg is mondhatod, hogy most vagy először nőorvosnál, akkor elmondja, hogy zajlik a vizsgálat, megnyugtat.

Nekem még nem volt rossz tapasztalatom.

máj. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!