Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A méz és fahéj keveréke...

A méz és fahéj keveréke leviszi a cukorbeteg magas cukrát?

Figyelt kérdés
Fontos lenne.
2010. nov. 4. 17:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Nem, hanem épp ellenkezőleg, felviszi. Inkább mozogjon, vagy adjon inzulint!
2010. nov. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

nem.

viszont lehet kapni györgy teát.apukámnak nagyon bevált!20-as cukrát vitte le 9-re.

[link]

2010. nov. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
A méz felviszi, a fahéjnak van vércukorcsökkentő hatása, de önmagában nem helyettesíti a gyógyszert/inzulint.
2010. nov. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

bocsánat nem az a link


[link]

2010. nov. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Cukorbeteg nem ehet mézet.
2010. nov. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
Ehet mézet, de felviszi a vércukrát. A magas vércukron csak az inzulin segíthet. A teák ugyanolyan hatástalanok, nálam nem váltak be.
2010. nov. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
A méz méreg a cukorbetegségre, emeli mint a nyű. Inzulinos cukorbeteg vagyok évtizedek óta, de semmiféle gyógyteáka nem hiszek. Egyedüli életmentő csakis az inzulin. Gondold el nekem is volt már 24-is a vércukrom hipoglikémiás rosszullét után, sajnos ez így működik. De inzulinnal tudtam csak szépen lehúzni, és órákba tellett. Pedig nem mai gyerek vagyok már ebben a betegségben.
2010. nov. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Nyilván nem 1-es típusú cukorbeteg a kérdező, mert akkor inzulint kapna, és pontosan tudná, mit ehet, mit nem. Vannak a cukorbetegségnek enyhébb formái is (pl. időskori, terhességi), amit diétával karban lehet tartani. A méz viszont semmi esetre sem alkalmas erre, mert nagyon magas a cukortartalma. Nem is tudom, hogyan merülhetett fel valakiben ilyen butaság.
2010. nov. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
No de fahéjjal?
2010. nov. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
Minden cukorbetegnek kötelező olvasmány a Cukorblues. William Dufty-tól!
2010. nov. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!