Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Voltatok már vérplazmát adni...

Voltatok már vérplazmát adni Bécsben?

Figyelt kérdés

Hallok róla rádióban,újságban,hogy ingyenes buszjárat van Bécsbe a plazmát adó embereknek.Volt már valaki ilyenen?

Tapasztalat?


2010. nov. 25. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Én Bécsben lakok, és véradó vagyok. De a plazmáról annyit tudok, hogy nem olyan megterhelö a testnek mint a véradás, és 20-25 €-t fizetnek alkalmanként.
2010. nov. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én Wiener Neustadtba járok. Oda tartozom úgymond "körzetileg".

De lehet, hogy Bécsbe akárhonnan lehet menni, nem tudom... nekem Wr. Neustadt amúgy is közelebb van.


Én azt hallottam tévében, hogy Budapestről mennek... hát nem tudom, ha ingyen van a busz, ha nem, nekem nem érné meg azt az időráfordítást, Pestről Bécsbe menni azért a 20 euróért. (oké, tudom hogy sokat jelent, de sok idő kiesik vele az ember életéből)

Nekem erőm se lenne hozzá napi 8 óra munka után.


Viszont én a határ mellett lakom, így már jobban megéri plazmát adni.


Amúgy mire vagy kíváncsi konkrétan?

2010. nov. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!