Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha a fejbőrömön van anyajegy,...

Ha a fejbőrömön van anyajegy, akkor ugye leborotválják ott a hajamat?

Figyelt kérdés

A fejbőrömön van egy nagy anyajegy, de már legalább 10 éve és kidudorodik.Nemrég voltam fodrásznál, aki jól belekapott és úgy érzem egy kicsit nagyobb lett.

Attól mert kidudorodik, ugye nem rákos?Úgy félek!Meg attól is félek, hogy leborotválják a hajamat, hogy fogok kinézni.Tudom, hogy az egészség a fontos, de hát...

Van még egy kérdés:A tarkómon a bal oldalon, ahol csont van egy nagy pupli, néha enyhén fáj.Ez mitől lehet?Már egy két hónapja ott van.


2010. dec. 8. 18:40
 1/5 A kérdező kommentje:
Most nézem, nem jól írtam ki a kérdést.Szóval leborotválják a hajamat, ha leszedetem?
2010. dec. 8. 18:41
 2/5 anonim válasza:
Igen leborotválják azon a helyen..de szerintem megéri azért, hogy ne idegeskedjen rajta többet az ember..
2010. dec. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha elrákosodik akkor inkább belehalsz, csak ne borotválják le a hajad?

Tökre nem értem egyesek honnan tettek szert ennyi észre...

2010. dec. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát igazad van, az egészség tényleg fontosabb.Csak azért zavarna, ha nem lenne egy foltban hajam.Megmutatom, aztán majd az orvos eldönti.Amúgy van eszem és fel tudom fogni a dolgokat.:)
2010. dec. 8. 18:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Most menjél,és amíg kinő a hajad nem gond,mert hordhatsz sapkát.:)


A válaszom egyébként az,hogy igen,leborotválják egy kis részen.

2010. dec. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!