Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Laparoszkopiám volt csütörtökö...

Laparoszkopiám volt csütörtökön meddig vérezhetek?

Figyelt kérdés
A balodali petevezetőm el van záródva a jobb teljesen jól működik. lencsényi polipot is eltávolítottak
2009. febr. 1. 06:57
 1/4 anonim ***** válasza:
A vérzés honnan jön? Két különböző beavatkozásról van szó.
2009. febr. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A vérzés származhat a méhedből is, a petevezetőből is. A laparoszkópia során a méhbe felvezetnek egy katéterszerű valamit, azzal mozgatják, hogy ne legyen útban a műtéti területen. Ezzel kicsit felsértik a méh nyálkahártyáját, azért vérzik ( olyan mint a menstruációs vér, csak kevesebb ) Én két, max három napig véreztem, de szerintem ez függ a beavatkozástól is, amit végezni kellett.
2009. febr. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem ez az ötödik napja,Hogy vérzik.2 műtét volt egyszerre.1órás volt.Sokat mozogtál?Neked is baba miatt volt beavatkozásod?
2009. febr. 2. 06:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Én viszonylag hamar felépültem, 2 nappal a műtét után már én mentem a bölcsibe a gyerekért. A műtétem amúgy endometriózis miatt volt. Bal petefészek eltávolítás, jobb petefészek meg volt csavarodva. A babaprojekt miatt derült rá fény, szóval igen, ahogy vesszük, baba miatt történt, de már a műtét előtt tudtuk, hogy endom. okozza a másodlagos meddőséget. Egy éve műtöttek, most az ötödik hónapban járok..... Nem volt szükség semmilyen mesterséges beavatkozásra, nagyon könnyen teherbe estem. Azért azt mondom neked, hogy ha még most is vérzel, menj vissza az orvoshoz. Én is megijedtem a vérzéstől először, mert a kutya se mondta, hogy vérezni fogok, és még betétet se vittem. A műtét után nekem a doki magyarázta ezt a katétert. De ha neked a méheden is volt "műtenivaló" előfordulhat szerintem, hogy tovább vérezgetsz. De mindenképp beszéld meg az orvossal. Sok sikert a babához!
2009. febr. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!