Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ki a felügyelőszerve a debrece...

Ki a felügyelőszerve a debreceni fogászati ügyeletnek?

Figyelt kérdés

Többször tapasztaltam azt, hogy a rendelési/ügyeleti időn belül de már a vége fele elutasították az ellátást (röntgen) illetve egyszer megszóltak, hogy 14 óráig van a rendelés és én 13:27-kor érkeztem (ez volt az ügyelet). Nagyon fájt a fogam és nem tudtam összezárni a fogsoromat mert ha mégis megtettem akkor fél óráig elviselhetetlen fájdalom gyötört. Az ügyeleten akkor elláttak fájdalomcsillapítóval, de a problémát majd csak hétfőn a rendes fogorvosom oldotta meg. Észrevette amikor megvizsgálta a fogamat, hogy a frissen gyökér kezelt fogamon az amalgám tömés le van csiszolódva. Ez akkor léphet fel, ha az amalgám ki van dudorodva, azaz nem lett megfelelően lekerekítve vagy több amalgám van benne. Ezt az ügyeletes fogorvosnak is látnia kellett volna. Csak éppenséggel nem az én fogammal volt elfoglalva hanem azzal hogy minél hamarabb haza mehessen.

Jól gondolom ha én 13:58-kor két perccel a rendelés vége előtt érkezem akkor is el kell látnia az orvosnak?

Szeretném felívni a felügyelő szervnek a figyelmét erre a problémára, csak nem tudom kinek kell írnom.


2011. máj. 5. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Ahogy bemégy a apun, ott a kapu alatti részen van kiírva a Felügyeleti szerv neve, úgy emlékszem. Egy doktornő a Kenézyből, de a neve nem jut eszembe. Neki kell megírni a panaszt, és kivizsgálják az ügyet.
2011. máj. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Törvényességi felügyeleti szerv az önkormányzat, szakmai felügyeleti szerv az ÁNTSZ (most már a Kormányhivatal Népegészségügyi Szakigazgatási szerve).
2011. máj. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!