Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kerültetek-e már megalázó...

Kerültetek-e már megalázó helyzetbe nőgyógyászati kezelés során?

Figyelt kérdés
2011. máj. 13. 11:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
47%
Nem. Mi lenne megalázó? Nem is értem
2011. máj. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Én egyszer elég hülyén éreztem magam, mikor az orvos és az asszisztens hölgy a jelenlétemben beszélték ki egy harmadik kollégájukat- miközben és éppen a vizsgálóasztalon feküdtem...
2011. máj. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
igen, állami rendelőben csak.... Flegma és durva orvos, ezenkívül be is ugatott, hogy minek öltöztem már le. (levettem a bugyim). Valahol érthető a sok roma szutyok után milyen napja van, de azért álljon már meg a menet!
2011. máj. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem minden nőgyógyászati kezelés megalázó, csak muszájból megy az ember, amúgy mérföldekre kerülném. Bár azt sem viselném jól, ha egy bazi nagy csövet dugnának a seggembe, a gyomromba vagy a tüdőmbe, ilyen alapon akár bármelyik vizsgálat alkalmas lehet az emberi méltóság csorbítására.
2011. máj. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Fiatal kolléganőm mesélte, hogy nőgyógyászati műtétje (AB) során fiatal műtősfiuk járkáltak ki-be a szobában. Olyanok is, akiknek semmi keresnivalójuk nem volt ott. Viccelődtek, megjegyzéseket tettek, miközben kolléganőm komoly fizikai és lelki gyötrelmeken ment keresztül. Az orvos csak nagy sokára zavarta ki őket...
2011. máj. 13. 12:08
 6/18 anonim ***** válasza:
97%
Igen amikor hangosan elkezdett kiabálni hogy mi az hogy nem akarom megtartani a gyereket.ÉS közben nem is voltam terhes,mert tapintás alapján ő már "megállapította".Közben csak meg volt duzzadva a méhem körül valami.És elkérte a 7000ftot.
2011. máj. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
95%

Bezony. SZTK-ban. Kezdődött azzal,hogy nem volt fellépő a széke előtt, így elkövettem azt a vétket, hogy a zoknis lábujjam hegyével megérintettem a székének a sarkát,hogy fel tudjak mászni a székre. Na erre, leordított. Én meg megkérdeztem, hogy akkor hogyan gondolta a beülést ( alacsony vagyok): bakot tart vagy hátra szaltóval kezdjem az öltöző ajtajától. Úgyhogy a hangulat meg lett alapozva.

Utána majdhogynem lek-ott, hogy biztos össze-vissza hentergek mindenkivel. Na erre kioktattam.

Végül megkoronázta azzal, hogy mikor végzett, elvárta volna, hogy ott álljak előtte bugyi nélkül míg ő megírogatja a receptet. Én meg mondtam, hogy azt nélkülem is meg tudja írni, úgyhogy elmentem felöltözni.

Azóta nem mentem annak az SZTK-nak a közelébe sem. Most másik városba járok, itt csak egy orvos van, de panaszom nem lehet rá. Normálisabb, mint az egyik régi magándokim.

2011. máj. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
57%

Nem. Hülye orvossal már találkoztam, de soha nem éreztem, hogy megaláztak volna. Pedig vagy hat dokinál jártam már, és mind sztk-s volt.

Mondjuk az is tény, hogy én nem vagyok olyan érzékeny virágszál, és nem gondolom, hogy megalázóbb lenne az, hogy lenn turkál egy doki, mint amikor a mandulát veszi ki.

2011. máj. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem konkrétan nőgyógyásznál, mert oda magánúton járok. Egyszer rosszul lettem éjjel. Egy igen erős gyógyszert tettem le akkoriban. A férjem bevitt az ügyeletre,mert dobogott a szívem, rázott a hideg, nem aludtam stb. Két doki volt, az egyik normális a másik meg paraszt. Én barom megemlítettem,hogy lehet a gyógyszer elvonás miatt vannak a tünetek, mert találtam inkfót rá a neten. Erre a paraszt közölte,hogy recepteket nézegessek a neten. Meg,hogy ahelyett keressek normális orvost. Mondtam,hogy ja persze, mert abból annyi van városban. Na ez már nem tetszett neki. Közben a normális vizsgált. Amikor kérdezte a nevem a papírmunka miatt, még odanyögtem,hogy jaj elnézést a dr-t lehagytam a nevem elől,mert már annyit nézegettem a netet,hogy akár az is lehetnék! Na erre a normális doki felnevetett,hogy nem kell magát megvédeni!:)

Utána persze kiderült (egy igen neves orvos jött rá), hogy valóban a gyógyszer lerakása miatt voltam rosszul és nem így kellett volna kezelni!

Ennél jobban nem rühellek semmit, amikor szakmailag is hülye, meg még bunkó is!

2011. máj. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
96%

Megyei Korhaz, Fejer megye:


Nogyogyasztati UH utan mentem vissza az oltozo fel, az ajto iranyaba, erre egy nover feltepi az ajtot, es besetal. En meg szembetalaltam magam egy folyoson varakozo pasival. Azt hittem megnyilik a fold alattam. Megjegyzest is tettem, hogy ezt talan nem kene, surun elnezest kert a masik, nem az amelyik bejott. Se fuggony, se paravan, semmi. A hab a tortan, hogy kettesevel hivtak be UH ra a jonepet, ugyhogy en kenytelen voltam vegighallgatni hogy az elozo nonek milyen rakja van es hol.

Mikor ment ki, talalkoztam vele. Orvosi titoktartas...??

2011. máj. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!