Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mehetek-e másik háziorvoshoz?

Mehetek-e másik háziorvoshoz?

Figyelt kérdés

Szükségem lenne egy teljes vérképi beutalóra. Holnap reggel van vérvétel, a saját háziorvosom holnap du. rendel.A másik doki ugyanabban az épületben praktizál,csak nem a saját orvosom.

Az érdekelne, hogy a másiknál, mivel nem tartozom hozzá, benne vagyok-e a rendszerben, kaphatok-e tőle is beutalót?

Köszönöm a válaszokat.


2011. júl. 4. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
1 napot nem lehet várni? Amúgy nem hinném, hogy fogadna. Nekem múltkor a fogamzásgátlómat se írta fel más orvos, mert máshova vagyok bejegyzve.
2011. júl. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Olyan szinten rosszul vagyok,hogy az állásomra is mehet, ezért akartam mielőbb az okát megtalálni. Mindenesetre köszi a válaszod.
2011. júl. 4. 11:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod, mert pl. a doki azt mondta, hogy betegség esetén fogadna. De ezt is orvosa válogatja, valaki nem szereti, hogy nincsenek meg az adatait, hogy mi a kórelőzményed, így nem akar elküldeni vérvételre, mert így néhányan azt hiszik, hogy a másik orvos munkáját veszik el.
2011. júl. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, megpróbálom. Köszönöm.
2011. júl. 4. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!