Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Holnap veszik ki a varratom...

Holnap veszik ki a varratom mehetek majd strandra utána egyből?

Figyelt kérdés
leszedték az anyajegyem az arcomrol és holnap veszik ki a varratot mehetek strandra és vasárnap játszhatok az első bajnokin (foci)
2011. aug. 25. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az orvostól kell megkérdezni, mindenképp.
2011. aug. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ragaszd le vízhatlan ragasztóval. Azért még nem teljesen van az a seb begyógyulva.
2011. aug. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha jól sejtem emberek fogják kivenni a varratot, akiknek ez a szakmájuk, miért nem tőlük kérdezed?

Vagy ha a doki azt mondja nem, itt a GYK-n meg azt hogy igen, akkor kimész a strandra?

2011. aug. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Digo imádom a magadfajta balf*szokat


azért ma akarom megtudni mert ma kell megmondanom haveromnak hogy ott leszek e mert ha nem akkor ő se megy ki

2011. aug. 25. 21:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Digo nem egy bal****. Honnan tudta volna, h a barátod várja a választ? Amúgy meg igaza van.
2011. aug. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
B@sszus, kiteszel egy ilyen kérdést, magyarázat nélkül, és még én vagyok a balf@sz?? :DDDDDDd
2011. aug. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Le kell tapasztani, különben nagyon csúnya lesz a heg! Legalább 3-4 hónapig TILOS a napra vagy szoliba menni vele! Az egyetlen megoldás, ha leragasztod.
2011. aug. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Persze digó a hülye, ő akar bele menni a ganés vízbe friss sebbel....
2012. jan. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!