Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tyúkszemet mivel lehet gyógyít...

Chewbaccaa kérdése:

Tyúkszemet mivel lehet gyógyítani?

Figyelt kérdés
Voltam bőrorvosnál kiégettetni de már 5x égeti és még mindig nem tűnt el.. Nagymamám mondta hogy régen volt nkei és volt rám valamilyen növény aminek a gyökerében valamilyen tej volt, azzal kenegette és elmúlt neki égetés nélkül! Tudnátok légyszi segíteni valami ilyesmi téren?
2011. szept. 18. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez a szemölcs. A tyúkszem az más.

Vérrehulló fecskefű a neve.

2011. szept. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, és cseréld le a bőrgyógyászodat.
2011. szept. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyomnövény nevét, már utána is néztem hogy mi ez és hol található, de csak az volt odaírva hogy erdő szélén utak mentén stb... de ez magyarországon és szlovákia déli részén mindenhol megtalálható?
2011. szept. 18. 21:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt sajnos nem tudom...
2011. szept. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igen sok helyen elő fordul még a kertemben is van! de nekem a mész vette le amivel festünk és vakolunk! tegyél rá meszet és kösd le, én kézzel kevertem meszelés előtt!
2011. szept. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na ha valaki még olvassa: a vérehulló fecskefű kivonat (Dr.Milesz) segített.. kb 3 hét alatt levitte :)
2012. jan. 7. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!